«Балкани» і «Рух» розсудять представники відомих футбольних династій

Головна Новини / «Балкани» і «Рух» розсудять представники відомих футбольних династій

Головним арбітром матчу 21-го туру Першої ліги у селі Зоря Саратського району Одеської області стане киянин Віктор Арановський. Це відоме прізвище в українському футболі. Його батько – Анатолій – добре відомий уболівальникам обслуговуванням поєдинків елітного дивізіону українського футболу у 90-их. Брат – Євген – зараз успішно працює у Прем’єр-лізі України та на міжнародній арені, як арбітр ФІФА. А молодший брат – Віктор Арановський – є одним із найкращих суддів Першої ліги. Раніше він представляв Київську область, до неодноразово входив за підсумками сезонів до чільної п’ятірки найкращих арбітрів, минулого року перейшов до колегії арбітрів Києва.

32-річний Віктор Арановський розпочинав кар’єру на матчах регіональних змагань 2008-року. Через два роки вже судив футбольні зустрічі Дитячо-юнацької-футбольної ліги України та різноманітних турнірів серед аматорів. 2014-го року вийшов уже на професійну футбольну арену України, розпочавши обслуговувати баталії серед колективів Другої ліги. А розпочинаючи із цього року, він став уже першоліговим рефері. До речі, свого часу вже стикався під час офіційних матчів із винниківським «Рухом» і з «Балканами». Цікаво, що сам він обслуговував матч першого кола між цими ж суперниками на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках.

Допомагатимуть Вікторові Арановському асистенти Ігор Жосан із Херсона (ще один представник відомої футбольно-суддівської династії України) та Станіслав Марулін із Нової Каховки Херсонської області. Четвертий арбітр – Ігор Горбань з Одеси. Директор матчу і спостерігач арбітражу – Микола Даниленко з Бердянська Запорізької області.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти