Драматична нічия у Черкасах (Відео)

Головна Новини / Драматична нічия у Черкасах (Відео)

У матчі з «Черкаським Дніпром» «рухівці» і вели перед, і наздоганяли, проте все закінчилося бойовою нічиєю 2:2, яку вдалося вирвати на доданих арбітром хвилинах.

«Черкаський Дніпро» – «Рух» (Винники) – 2:2 (0:1)

Голи: Локтіонов, 63; Крамар, 74 – Г.Баранець, 29, з пенальті; Никитюк, 90+1

«Черкаський Дніпро»: Будюк, Кошелюк, Тарасенко, Бурлін, Крамар, Проневич, Євдокимов, Зеленевич (Смирнов, 61), Захаревич (Тимофієнко, 89), Сторчоус (Кошадзе, 57), Локтіонов (Качур, 86). Головний тренер: Ігор Столовицький

«Рух»: Ільющенков, Заставний, Дуць, І.Білий, Писко (Никитюк, 89), Копина, .Б.Баранець, Г.Баранець (Макар, 78), Козак, Грисьо (Лозовий, 65), Хомченко (Зубар, 64). Головний тренер: Андрій Кікоть

Попередження: Проневич, 20; Євдокимов, 50; Тарасенко, 71; Крамар, 90+4 – Б.Баранець, 36

25 тур. 02.04.2018. Черкаси, стадіон «Центральний». 515 глядачів. Арбітр: Дмитро Денисюк (Фастів)

Веселий за результатами 25-ий тур (несподіванок у ньому не бракувало) завершився протистоянням аутсайдера «Черкаського Дніпра» і винниківського «Руху», який до цього 6 матчів не програвав (5 перемог та 1 нічия, причому звитяги – у 3-ох попередніх поєдинках). Виграшну серію «рухівці», на жаль, перервали, зате безпрограшну збільшили до 7-ми ігор.

Так склалося, що після першої команди Першої ліги (київський «Арсенал» винниківські футболісти обіграли 1:0 на львівському стадіоні «Україна») довелося зустрітися з останньою. Як стверджують фахівці – у психологічному плані це не так просто, тим більше, що, судячи з результатів змагань, цього сезону тут будь-хто може перемогти будь-кого, і ніхто не хоче вилітати до Другої ліги. Ось і «Черкаський Дніпро» минулого туру обіграв «Волинь» (2:1), а тепер планував відібрати очки в іншого західноукраїнського колективу.

Команди відразу заявили про бажання заробити 3 пункти за підсумками цього матчу, обмінявшись спробами гострих атак. Однак на початках особливої загрози ці випади не мали. У господарів активністю відзначався Захаревич, у гостей – Григорій Баранець. Саме він на 22-ій хвилині створив перший небезпечний момент «Руху», змістившись із лівого флангу в центр і сильно пробивши у дальній кут із-за меж штрафного майданчика – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

І саме Григорій Баранець відкрив рахунок у матчі – проти нього зіграли не за правилами у межах штрафного майданчика «Черкаського Дніпра», арбітр із Фастова Дмитро Денисюк призначив пенальті, і сам же Григорій Баранець реалізував одинадцятиметровий – 1:0. Таким чином перевага «рухівців» далася взнаки – винниківська команда повела в рахунку. Хто його знає, чи оговталися би черкасці, якби «рухівці» реалізували до перерви свої моменти… Наприклад, Писко зі штрафного ледь не влучив у ворота, а Хомченко, розібравшись одразу з декількома опонентами поблизу воріт суперників, покотив м’яч зовсім поруч зі стійкою…

У другому таймі, попри те, що перевагою й надалі володіли гості з Львівщини, «дніпряни» дещо активізувалися. І Фортуна посміхнулася їм. Атака правим флангом завершилася прострілом у штрафний майданчик від Кошадзе, який тільки-но з'явився на полі, на нього відгукнувся форвард господарів Локтіонов – 1:1.

На це винниківські футболісти відповіли двома ударами з-за меж штрафного майданчика – від Григорія Баранця та Дуця – у першому випадку трохи забракнуло влучності, в іншому – м’яч зловив воротар Будюк. І тут же контратака черкасців виявилася результативною – Локтіонов промчав лівим флангом і віддав передачу у центр, де паралельним курсом біг добре знайомий львівським уболівальникам Крамар – 2:1.

До честі гравців винниківського колективу – вони зробили все, щоби якось зарадити прикрій ситуації. На 76-ій хвилині виникнув стовідсотковий момент – Писко подав із кутового, Зубар на ближній стійці переправив м’яч на дальню, однак спочатку Козак із декількох метрів не спрямував м’яч у ворота, влучивши у стійку, а згодом Копина на добиванні вистрелив вище воріт.

І все ж наполегливість принесла плоди. На лівому фланзі технічно зіграв Лозовий, перехитривши суперників і навісивши у карну зону, звідки Никитюк, який буквально декілька десятків секунд тому вийшов на заміну, ударом головою вгатив м’яч у сітку. 2:2 – так закінчився цей поєдинок, сповнений неабиякої драматургії…