Голепад на тлі експериментів (Відео)

Головна Новини / Голепад на тлі експериментів (Відео)

«Рух» і «Миколаїв» у рамках 30-го туру Першої ліги видали на винниківському стадіоні імені Богдана Маркевича результативний матч, змусивши шальки терезів хитатися то в один, то в інший бік… Господарі перебували ближче до перемоги, але так її і не здобули…

«Рух» (Винники) – «Миколаїв» – 3:3 (1:2)

Голи: Козак, 19, 56; Чучман, 68, автогол – Шарабура, 23; Семенина, 29; Цебро, 61

«Рух»: Дяченко, Заставний, Дуць, Никитюк (Писко, 46), В.Білий, Копина, Чепелюк (Б.Баранець, 46), Лозовий (Грисьо, 65), Макар (Г.Баранець, 46), Козак, Хомченко (І.Білий, 86)

«Миколаїв»: Попович, Берко (Садоха, 46; Мартян, 68), Попов, Цебро, Шарабура (Луце

нко, 86), Семенина, Ковальов, Дмитренко (Бондаренко, 82), Сікорський (Авраменко, 72), Чучман, Рогозинський

Попередження: Г. Баранець, 59 –   Дмитренко, 12; Попов, 59; Садоха, 66; Рогозинський, 80; Чучман, 90+2.

30 тур. Стадіон ім. М. Б. Маркевича. 700 глядачів. Арбітр: Дмитро Денисюк (Фастів)

Чудовий весняний день 28-го квітня порадував нас не тільки гарною, сонячною погодою, а й драматичним футболом, у якому зійшлись команди, що зазнали лише по одній поразці у цьому році. У складі жовто-чорних відбулося відразу сім змін у стартовому складі порівняно з попереднім матчем у Києві. Таким чином тренерський штаб дав можливість проявити  себе гравцям, котрі з різних причин мають менше ігрової практики.

Із перших хвилин поєдинку йшла жорстка, інколи навіть груба гра, команди не шкодували одна одну – ні в центрі поля, ні на підступах до штрафного, у підсумку арбітр показав аж 6 гірчичників на дві команди. Активніше гру розпочали гості і після подачі з кутового ледь не скористались непорозумінням голкіпера і захисників «Руху». Свою першу акцентовану атаку «Рухівці» зуміли реалізувати – Володимир Макар чудовим пасом розрізав оборону суперника вивівши віч-на-віч Хомченка, у того не вийшов акцентований удар, але швидше за всіх у ситуації зорієнтувався Козак, підкарауливши голкіпера, який не зумів зафіксувати м’яч після доволі легкого удару – 1-0.

Гості знайшли у собі сили і миттєво відповіли на пропущений м’яч – Рогозинський виконав чудову подачу з лівого флангу на голову Шарабурі 1-1. Ще за декілька хвилин Никитюк сфолив на підступах до штрафного і подарував гостям шанс відзначитись зі штрафного, до м’яча підійшов майстер стандартів Семенина і елегантним ударом вивів ФК «Миколаїв» уперед.

Згодом чудовий момент мав Козак, але після скидки Никитюка не зумів як слід влучити по м’ячу, тож команди пішли на перерву за мінімальної перевали синіх.

По перерві Андрій Кікоть вирішив кинути у бій весь свій атакувальний потенціал. Спочатку він зміцнив центральні редути, випустивши відразу двох півзахисників, брати Баранці, з’явившись із перших хвилин другого тайму, допомогли жовто-чорним взяти м’яч під контроль. Інколи красивими обіграшами і стінками у центрі поля вони змушували аплодувавти винниківську торсиду. На 56-ій хвилині красень гол вийшов у Козака, він, отримавши пас від Хомченка, здійснив слаломний прохід і у стилі Мо Салаха красивим ударом відправив м’яч у сітку – 2-2.

Здавалось, що зараз винниківці доб’ють пораненого звіра, але знову необов’язковий стандарт у центрі поля – навіс Семенини, удар головою Цебра, і голкіпер «Руху» виявився не при справах – 2-3. Останні півгодини пройшли повністю за переваги «Руху», лише подекуди гравці «Миколаєва» доходили до чужого штрафного. Проте забити жовто-чорним вдалось лише раз – Станіслав Чучман підставився під удар Бориса Баранця, і від плеча екс-«рухівця» м’яч влетів у сітку – 3-3. Підопічні Андрія Кікотя мали час і нагоди, щоби вирвати перемогу, але ні старання Грися, який з’явився у другому таймі і добряче повозив суперника, ні дальній удар Григорія Баранця не принесли бажаного успіху.