Григорій Баранець і Андрій Бусько – у збірних турів

Головна Новини / Григорій Баранець і Андрій Бусько – у збірних турів

За підсумками двох останніх турів футболісти винниківського «Руху» двічі поспіль потрапили до символічних збірних за версією авторитетного порталу «СпортАрена».

Після поєдинку 12-го туру на львівському стадіоні «Україна» між винниківською командою та харківським «Металістом 1925» (1:1) експерти порталу відзначили атакувального півзахисника Григорія Баранця. Відомий футбольний аналітик Артур Валерко так пояснив це рішення:

«Саме з виходом братів Баранців середня лінія винниківської команди почала очевидно перегравати суперників – у техніці, мисленні, гостроті. Відзначаємо Григорія – він узяв участь у результативній комбінації з Русиним та Ременюком, міг забивати сам із кількох епізодів, постійно тримав у напрузі харків’ян, яким без фолу важко було спиняти Баранців».

Перед цим, після виїзної перемоги у Кропивницькому на д «Зіркою» в матчі 11-го туру, до символічної збірної туру за версією «Спорт Арени» потрапив лівий захисник «Руху» Андрій Бусько. Ось пояснення його появи серед одинадцяти найкращих того ігрового вікенду:

«Одна із загадок чемпіонату – як команда з таким класом та досвідом, як Рух, опинилася серед аутсайдерів? Тим не менш, у дебютному матчі під керівництвом Юрія Вірта винниківцям потрібно було за всяку ціну вигравати в Кропивницькому. У цьому дуже допомогли гостям зі Львівщини активні фланги. Бусько на своєму краю зіграв активно, із численними підключеннями, а також відкрив рахунок після передачі Ременюка».

Тож після Андрія Ляшенка, який опинився у символічній збірній за підсумками 9-го туру, відтепер «рухівці» запровадили приємну традицію щотуру потрапляти до когорти найсильніших. Сподіватимемося, що футболісти винниківської команди продовжуватимуть у такому ж дусі, і їх кількість у таких символічних збірних лише збільшуватиметься.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти