Ігор Дуць – найкращий у матчі з «Коброю»

Головна Новини / Ігор Дуць – найкращий у матчі з «Коброю»

В опитуванні, яке упродовж декількох днів тривало на нашому сайті, до «трійки призерів» за першу переможну гру винниківського «Руху» цього сезону потрапили, відповідно, Ігор Дуць, Олександр Ільющенков та Олександр Чепелюк.

Центральний захисник Ігор Дуць упевнено розпочав новий сезон і в кожному матчі демонструє стабільну гру. У поєдинку з «Коброю» він, окрім виконання безпосередніх обов’язків в обороні, часто ходив у чужий штрафний майданчику та завдяки правильному вибору позиції не раз загрожував воротам харків’ян. Одна із таких спроб виявилася успішною, коли Ігор Дуць у стилі вправного форварда розібрався з опонентами у прямій близькості до воріт і відкрив рахунок у зустрічі. У підсумку в оборонця – 25,3% уболівальницьких голосів.

Друге місце посів воротар і капітан винниківського колективу Олександр Ільющенков. У пропущеному голі вини Сашка немає, адже його обіграли, так би мовити, «у ближньому бою» – у ситуації, коли голкіпери мають мінімум шансів, аби врятувати ворота. Взагалі ж – у матчі з «Коброю» діяв надійно, до того ж упевненість Олександра Ільющенкова передавалася партнерам, які у підсумку таки вирвали перемогу. За позитивні ігрові якості воротаря «Руху» цього разу проголосували 20,5% респондентів.

Третім в опитуванні фінішував опорний півзахисник Олександр Чепелюк. У новому сезоні він незмінно виходить у стартовому складі винниківської команди, демонструє добротну гру, допомагаючи як оборонцям, так і гравцям атакувальної лінії. Вдало обираючи позицію, Сашко в зародку руйнує наступальні спроби суперника. Олександр Чепелюк за гру з харків’янами отримав 16,9% голосів.

На четвертому місці з невеликим відставанням від трійки найкращих, на Вашу думку, футболістів «Руху» в останньому матчі розташувався автор вирішального гола того поєдинку фланговий півоборонець атакувального плану Михайло Козак (14,5%). П’яте та шосте місця розділили лівий та правий захисники Михайло Писко та Володимир Заставний (по 3,6%). А загалом прихильники «Руху» згадали в опитуванні на нашому сайті відразу 13 футболістів винниківської команди, які вийшли минулої суботи на гру з «Коброю».

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти