Кубок України. Сезон 2016/17

Перший етап

20.07.2016    Гірник (Соснівка) - Рух (Винники) - 0:3

Другий етап

10.08.2016 Рух (Винники) - Арсенал (Київ) - 2:3

Друга ліга. Календар сезону 2016/17

1-й Тур

23.07.2016    Інгулець-2 - Реал Фарма                       3:1
24.07.2016    Жемчужина - Нікополь-НПГУ               3:0
24.07.2016    Кристал    - Металург                             2:1
24.07.2016    Мир - Балкани                                        0:0
24.07.2016    Поділля    - Суднобудівник                    2:0
24.07.2016    Рух - Іллічівець-2                                   6:0
24.07.2016    Нива-В - Енергія НК                               2:2
24.07.2016    Арсенал-Київщина -Тепловик               0:6
 

2-й Тур

30.07.2016    Кремінь    - Жемчужина                         2:0 
30.07.2016    Реал Фарма     -    Арсенал-Київщина  4:0 
30.07.2016    Енергія НК    -    Інгулець-2                    0:3 
30.07.2016    Іллічівець-2    -    Нива-В                       1:2
30.07.2016    Суднобудівник    -    Рух                        0:1   
30.07.2016    Балкани    -    Поділля                           5:1
30.07.2016    Металург    -    Мир                                0:1
30.07.2016    Нікополь-НПГУ    -    Кристал                1:1    
 

3-й Тур

05.08.2016    Кристал    -    Кремінь                             0:1
05.08.2016    Мир    -    Нікополь-НПГУ                       3:1
05.08.2016    Поділля    -    Металург                          1:2    
05.08.2016    Нива-В    -    Суднобудівник                   1:2     
05.08.2016    Арсенал-Київщина    -    Енергія НК      0:5
05.08.2016    Тепловик    -    Реал Фарма                   2:2
06.08.2016    Рух    -    Балкани                                   2:1
06.08.2016    Інгулець-2    -    Іллічівець-2                  3:0    
 

4-й Тур

14.08.2016    Кремінь    -    Мир                                   2:0
15.08.2016    Жемчужина    -    Кристал                      2:3    
14.08.2016    Енергія НК    -    Тепловик                     1:0       
15.08.2016    Іллічівець-2    -    Арсенал-Київщина    4:2
14.08.2016    Суднобудівник    -    Інгулець-2             0:0
14.08.2016    Балкани    -    Нива-В                            1:0
14.08.2016    Металург    -    Рух                                3:4
14.08.2016    Нікополь-НПГУ    -    Поділля               3:0
 

5-й Тур

19.08.2016    Мир    -    Жемчужина                            0:0
20.08.2016    Поділля    -    Кремінь                            0:2
19.08.2016    Рух    -    Нікополь-НПГУ                       1:0
19.08.2016    Нива-В    -    Металург                           4:2
20.08.2016    Інгулець-2    -    Балкани                        4:1   
20.08.2016    Арсенал-Київщина    -    Суднобудівник  4:1  
19.08.2016    Тепловик    -    Іллічівець-2                    0:1 
19.08.2016    Реал Фарма    -    Енергія НК                 4:1 
 

6-й Тур

26.08.2016    Кремінь    -    Рух                                   1:2 
26.08.2016    Жемчужина    -    Поділля                       5:0
26.08.2016    Кристал    -    Мир                                  0:1
27.08.2016    Іллічівець-2    -    Реал Фарма                 3:1
26.08.2016    Суднобудівник    -    Тепловик                 2:2
26.08.2016    Балкани    -    Арсенал-Київщина             4:2  
26.08.2016    Металург    -    Інгулець-2                       0:6
26.08.2016    Нікополь-НПГУ    -    Нива-В                    0:1   
 

7-й Тур

03.09.2016    Поділля    -    Кристал                            1:1
03.09.2016    Рух    -    Жемчужина                              0:1 
03.09.2016    Нива-В    -    Кремінь                               0:2  
04.09.2016    Інгулець-2    -    Нікополь-НПГУ               3:0  
02.09.2016    Арсенал-Київщина    -    Металург          1:0 
03.09.2016    Тепловик    -    Балкани                            3:1
03.09.2016    Реал Фарма    -    Суднобудівник             2:1 
03.09.2016    Енергія НК    -    Іллічівець-2                     3:0
 

8-й Тур

08.09.2016    Кремінь    -    Інгулець-2                           3:2
08.09.2016    Жемчужина    -    Нива-В                           3:1   
08.09.2016    Кристал    -    Рух                                      1:1
08.09.2016    Мир    -    Поділля                                     3:1 
08.09.2016    Суднобудівник    -    Енергія НК                  1:0
08.09.2016    Балкани    -    Реал Фарма                          1:1
08.09.2016    Металург    -    Тепловик                             0:3
08.09.2016    Нікополь-НПГУ    -    Арсенал-Київщина       2:1
 

9-й Тур

13.09.2016    Рух    -    Мир                            1:0
13.09.2016    Нива-В    -    Кристал                1:0
13.09.2016    Інгулець-2    -    Жемчужина     2:3
13.09.2016    Арсенал-Київщина    -    Кремінь    2:6 
13.09.2016    Тепловик    -    Нікополь-НПГУ     1:0
13.09.2016    Реал Фарма    -    Металург     3:1
13.09.2016    Енергія НК    -    Балкани          1:2
14.09.2016    Іллічівець-2    -    Суднобудівник    
 

10-й Тур

18.09.2016    Кремінь    -    Тепловик                        1:0
18.09.2016    Жемчужина    -    Арсенал-Київщина  4:0  
18.09.2016    Кристал    -    Інгулець-2                        1:2
18.09.2016    Мир    -    Нива-В                                    0:0
18.09.2016    Поділля    -    Рух                                    0:2  
18.09.2016    Балкани    -    Іллічівець-2                      1:1
19.09.2016    Металург    -    Енергія НК                       0:0
18.09.2016    Нікополь-НПГУ    -    Реал Фарма          2:2
 

11-й Тур

25.09.2016    Нива-В    -    Поділля    4:0
25.09.2016    Інгулець-2    -    Мир     0:0
25.09.2016    Арсенал-Київщина    -    Кристал 0:7    
25.09.2016    Тепловик    -    Жемчужина     3:4
25.09.2016    Реал Фарма    -    Кремінь    0:1
25.09.2016    Енергія НК    -    Нікополь-НПГУ 4:1    
25.09.2016    Іллічівець-2    -    Металург     4:1
25.09.2016    Суднобудівник    -    Балкани    1:2
 

12-й Тур

01.10.2016    Кремінь    -    Енергія НК 1:0    
01.10.2016    Жемчужина    -    Реал Фарма 2:0    
01.10.2016    Кристал    -    Тепловик    2:0
01.10.2016    Мир    -    Арсенал-Київщина  4:0   
01.10.2016    Поділля    -    Інгулець-2    
01.10.2016    Рух    -    Нива-В    3:0
01.10.2016    Металург    -    Суднобудівник    3:1
01.10.2016    Нікополь-НПГУ    -    Іллічівець-2  2:1   
 

13-й Тур

08.10.2016    Інгулець-2    -    Рух    1:3
08.10.2016    Арсенал-Київщина    -    Поділля    3:0
08.10.2016    Тепловик    -    Мир    1:0
08.10.2016    Реал Фарма    -    Кристал 2:0    
08.10.2016    Енергія НК    -    Жемчужина    
09.10.2016    Іллічівець-2    -    Кремінь    1:2
08.10.2016    Суднобудівник    -    Нікополь-НПГУ  0:1  
08.10.2016    Балкани    -    Металург    1:0
 

14-й Тур

15.10.2016    Кремінь    -    Суднобудівник    3:0
15.10.2016    Жемчужина    -    Іллічівець-2    3:1
15.10.2016    Кристал    -    Енергія НК    1:1
15.10.2016    Мир    -    Реал Фарма    0:2
15.10.2016    Поділля    -    Тепловик    2:1
15.10.2016    Рух    -    Арсенал-Київщина    5:1
15.10.2016    Нива-В    -    Інгулець-2    2:1
15.10.2016    Нікополь-НПГУ    -    Балкани 1:3   
 

15-й Тур

22.10.2016    Арсенал-Київщина    -    Нива-В    2:1
22.10.2016    Тепловик    -    Рух    0:1
22.10.2016    Реал Фарма    -    Поділля    2:0
22.10.2016    Енергія НК    -    Мир     1:3
23.10.2016    Іллічівець-2    -    Кристал    
22.10.2016    Суднобудівник    -    Жемчужина    1:2
22.10.2016    Балкани    -    Кремінь    1:0
22.10.2016    Нікополь-НПГУ - Металург - 2:1    
 

16-й Тур

29.10.2016    Кремінь    -    Металург    2:0
30.10.2016    Жемчужина    -    Балкани 2:0    
29.10.2016    Кристал    -    Суднобудівник 2:0   
29.10.2016    Мир    -    Іллічівець-2    2:0
30.10.2016    Поділля    -    Енергія НК    0:2
29.10.2016    Рух    -    Реал Фарма    1:0
29.10.2016    Нива-В    -    Тепловик    2:1
29.10.2016    Інгулець-2    -    Арсенал-Київщина    3:0
 

17-й Тур

05.11.2016    Тепловик    -    Інгулець-2    1:1
05.11.2016    Реал Фарма    -    Нива-В     2:1
05.11.2016    Енергія НК    -    Рух             2:1
05.11.2016    Іллічівець-2    -    Поділля     3:2
05.11.2016    Суднобудівник    -    Мир       2:2
05.11.2016    Балкани    -    Кристал           2:2
04.11.2016    Металург    -    Жемчужина   0:1 
05.11.2016    Нікополь-НПГУ    -    Кремінь   2:3 
 

18-й Тур

09.11.2016    Тепловик    -    Арсенал-Київщина  3:0
09.11.2016    Реал Фарма    -    Інгулець-2    1:1
08.11.2016    Енергія НК    -    Нива-В    2:1
09.11.2016    Іллічівець-2    -    Рух    1:2
08.11.2016    Суднобудівник    -    Поділля 2:1   
09.11.2016    Балкани    -    Мир    1:0
08.11.2016    Металург    -    Кристал 1:6   
09.11.2016    Нікополь-НПГУ    -    Жемчужина    1:2
 

19-й Тур

13.11.2016    Жемчужина    -    Кремінь    2:2
14.11.2016    Кристал    -    Нікополь-НПГУ    0:1
13.11.2016    Мир    -    Металург    матч перенесено
14.11.2016    Поділля    -    Балкани    1:0
13.11.2016    Рух    -    Суднобудівник    матч перенесено
13.11.2016    Нива-В    -    Іллічівець-2    матч перенесено
13.11.2016    Інгулець-2    -    Енергія НК    3:1
13.11.2016    Арсенал-Київщина    -    Реал Фарма    0:2

20-й Тур

19.11.2016    Кремінь    -    Кристал    5:0
19.11.2016    Тепловик    -    Реал Фарма    0:4
19.11.2016    Енергія НК    -    Арсенал-Київщина    4:0
19.11.2016    Іллічівець-2    -    Інгулець-2    0:1
19.11.2016    Суднобудівник    -    Нива-В    0:0
19.11.2016    Балкани    -    Рух    1:1
19.11.2016    Металург    -    Поділля    2:1
19.11.2016    Нікополь-НПГУ    -    Мир    1:4
 

21-й Тур

18.03.2017    Кристал - Жемчужина  -:+  
18.03.2017    Мир -  Кремінь 3:1   
18.03.2017    Поділль - Нікополь 1:1  
18.03.2017    Рух - Металург  6:1  
18.03.2017    Нива-В - Балкани  0:2  
18.03.2017    Інгулець-2 - Суднобудівник  3:0  
18.03.2017    Арсенал-Київщина -  Іллічівець-2  0:2  
18.03.2017    Тепловик -  Енергія НК  3:1 
 

22-й Тур

25.03.2017    Кремінь  -  Поділля  4:1  
25.03.2017    Жемчужина  -  Мир   5:0
25.03.2017    Енергія НК  -  Реал Фарма  0:0 
25.03.2017    Іллічівець-2  -  Тепловик  2:0  
25.03.2017    Суднобудівник  -  Арсенал-Київщина  1:0 
25.03.2017    Балкани  -  Інгулець-2   5:0
25.03.2017    Металург -  Нива-В  0:4 
25.03.2017    Нікополь  -  Рух  1:1  
 

23-й Тур

01.04.2017    Мир - Кристал +:-   
01.04.2017    Поділля - Жемчужина 1:3   
01.04.2017    Рух - Кремінь 4:1    
01.04.2017    Нива-В - Нікополь 2:0    
01.04.2017    Інгулець-2 - Металург 2:2
01.04.2017    Арсенал-Київщина - Балкани 0:0    
01.04.2017    Тепловик - Суднобудівник  6:0  
01.04.2017    Реал Фарма - Іллічівець-2  2:0 
 

24-й Тур

08.04.2017    Кремінь - Нива-В  2:2  
08.04.2017    Жемчужина - Рух  2:1  
08.04.2017    Кристал - Поділля  -:+   
08.04.2017    Іллічівець-2 - Енергія НК  3:2
08.04.2017    Суднобудівник - Реал Фарма 1:3 
08.04.2017    Балкани - Тепловик 1:1
08.04.2017    Металург - Арсенал-Київщина 3:2   
08.04.2017    Нікополь - Інгулець-2  0:0   
 

25-й Тур

14.04.2017    Поділля - Мир 2:2    
14.04.2017    Рух - Кристал  +:-  
14.04.2017    Нива-В - Жемчужина 0:2    
14.04.2017    Інгулець-2 - Кремінь 0:1
14.04.2017    Арсенал-Київщина - Нікополь 0:2    
14.04.2017    Тепловик - Металург 7:0   
14.04.2017    Реал Фарма - Балкани 0:0   
14.04.2017    Енергія НК - Суднобудівник 5:1  
 

26-й Тур

22.04.2017    Кремінь - Арсенал-Київщина 1:1   
22.04.2017    Жемчужина - Інгулець-2  2:0
22.04.2017    Кристал - Нива-В  -:+
22.04.2017    Мир - Рух  0:0
22.04.2017    Суднобудівник - Іллічівець-2  1:0 
22.04.2017    Балкани - Енергія НК  2:4
22.04.2017    Металург - Реал Фарма 1:4    
22.04.2017    Нікополь - Тепловик  2:1
 

27-й Тур

29.04.2017    Рух - Поділля  3:1
29.04.2017    Нива-В - Мир  2:0
29.04.2017    Інгулець-2 - Кристал +:-   
29.04.2017    Арсенал-Київщина - Жемчужина 1:1

29.04.2017    Тепловик - Кремінь 1:0 

29.04.2017    Реал Фарма - Нікополь 2:0

29.04.2017    Енергія НК - Металург 1:13  

29.04.2017    Іллічівець-2 - Балкани 1:3  
 

28-й Тур

03.05.2017    Кремінь - Реал Фарма 3:0    
03.05.2017    Жемчужина - Тепловик 0:1   
03.05.2017    Кристал - Арсенал-Київщина -:+   
03.05.2017    Мир - Інгулець-2  0:0   
03.05.2017    Поділля - Нива-В  0:0
03.05.2017    Балкани - Суднобудівник 5:0
03.05.2017    Металург - Іллічівець-2  0:5
03.05.2017    Нікополь - Енергія НК   3:1 
 

29-й Тур

08.05.2017    Нива-В - Рух 2:0
08.05.2017    Інгулець-2 - Поділля 2:0   
08.05.2017    Арсенал-Київщина - Мир 3:1   
08.05.2017    Тепловик - Кристал +:-   
08.05.2017    Реал Фарма - Жемчужина 1:1   
08.05.2017    Енергія НК - Кремінь 1:1   
08.05.2017    Іллічівець-2 - Нікополь 1:2    
08.05.2017    Суднобудівник - Металург 0:2   
 

30-й Тур

13.05.2017    Кремінь - Іллічівець-2  2:0
13.05.2017    Жемчужина - Енергія НК  0:1   
13.05.2017    Кристал - Реал Фарма -:+   
13.05.2017    Мир -Тепловик  1:0   
13.05.2017    Поділля - Арсенал-Київщина  3:2    
13.05.2017    Рух - Інгулець-2  3:2    
13.05.2017    Металург - Балкани  2:6  
13.05.2017    Нікополь - Суднобудівник  4:1    
 

31-й Тур

17.05.2017    Інгулець-2 - Нива-В  0:0  
17.05.2017    Арсенал-Київщина - Рух  0:2 
17.05.2017    Тепловик - Поділля  2:1  
17.05.2017    Реал Фарма - Мир  1:0  
17.05.2017    Енергія НК - Кристал  +:-   
17.05.2017    Іллічівець-2 - Жемчужина  0:2   
17.05.2017    Суднобудівник - Кремінь  0:7  
17.05.2017    Балкани - Нікополь  1:0  
 

32-й Тур

21.05.2017    Кремінь - Балкани  1:1   
21.05.2017    Жемчужина - Суднобудівник    
21.05.2017    Кристал - Іллічівець-2  -:+ 
21.05.2017    Мир - Енергія НК   0:0
21.05.2017    Поділля - Реал Фарма  3:0 
21.05.2017    Рух - Тепловик  1:0   
21.05.2017    Нива-В - Арсенал-Київщина  1:1   
21.05.2017    Нікополь - Металург 3:1    
 

33-й Тур

27.05.2017    Арсенал-Київщина - Інгулець-2  1:0  
27.05.2017    Тепловик - Нива-В  0:2      
27.05.2017    Реал Фарма - Рух  1:1    
27.05.2017    Енергія НК - Поділля  4:2    
27.05.2017    Іллічівець-2 - Мир  1:3   
27.05.2017    Суднобудівник - Кристал  +:-  
27.05.2017    Балкани - Жемчужина  0:1   
27.05.2017    Металург - Кремінь  2:1    
 

34-й Тур

02.06.2017    Кремінь - Нікополь 3:1    
02.06.2017    Жемчужина - Металург  8:0   
02.06.2017    Кристал - Балкани  -:+   
02.06.2017    Мир - Суднобудівник  6:0
02.06.2017    Поділля - Іллічівець-2   1:0 
02.06.2017    Рух - Енергія НК  5:0   
02.06.2017    Нива-В - Реал Фарма  1:1   
02.06.2017    Інгулець-2 -Тепловик  0:2

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти