Характер «рухівців» приніс нічию (Відео)

Головна Новини / Характер «рухівців» приніс нічию (Відео)

Поступаючись за ходом матчу 9-го туру Першої ліги краматорському «Авангарду» 0:1, 1:2 та 1:3, футболісти винниківського «Руху» зуміли у підсумку вибороти нічию – 3:3.

•

«Рух» (Винники) – «Авангард» (Краматорськ) – 3:3 (1:2)

Голи: Дуць, 7; Ляшенко, 52; Буй, 88 – Демченко, 3; Моїсеєнко, 32; Матяж, 47

«Рух»: Ільющенков (кап.), Дуць, Никитюк, Лобай (Бусько, 67), Писко (Батальський, 76), Копина, Козак, Русин, Ременюк (Буй, 57), Арендарук (Ляшенко, 41), Загорулько (Брікнер, 46)

«Авангард»: Денчук (кап.), Воробей, Шершень, Лобов, Ємець, Сеницький, Скоблов (Гранкін, 54), Моїсеєнко, Матяж (Щасливцев, 80), Демченко (Баранник, 64), Кірієнко (Удод, 82)

Попередження: Загорулько, 38; Дуць, 40; Брікнер, 51; Лобай, 65; Буй, 81 – Скоблов, 51

9 тур, 15.09.2018. Винники, стадіон імені Богдана Маркевича, 500 глядачів. Арбітр: Дмитро Денисюк (Фастів)

Цей драматичний, цікавий та нервовий поєдинок завершився бойовою нічиєю, яку господарі вирвали на останніх хвилинах зустрічі. Футболісти винниківської команди проявили неабияку волю та характер, не знітившись за несприятливих обставин, які складалися упродовж цього видовищного матчу.

Уже на старті арбітр Дмитро Денисюк «присадив» господарів на свисток, призначивши два поспіль штрафні удари – і врешті-решт Єгор Демченко за допомогою рикошету від «рухівської» стінки відкрив рахунок – 0:1. Такою ж монетою відповіли і футболісти «Руху» – зі стандарту навісу Ростислав Русин, а Ігор Дуць, традиційно підключившись до атаки, випередив захисників краматорців та ударом головою зрівняв рахунок – 1:1.

Суперники наче все розпочали спочатку – знову боротьба за ініціативу, багато єдиноборств у центрі поля, в’язка гра зі значною кількістю зіткнень. Було помітно, що обидва колективи у цій грі розраховували винятково на перемогу. Проте до перерви спортивне щастя посміхнулося гостям – м’яч відскочив до Олексій Моїсеєнка, який, скориставшись погрішностями у діях оборонців «Руху», вибіг сам-на-сам із воротарем Олександром Ільющенковим – гол від поперечки воріт – 1:2. Як не намагалися винниківські футболісти ще до перерви вирівняти становище, цього їм зробити не вдалося.

А ще одна прикрість сталася на самому початку другого тайму – Дмитро Скоблов знайшов у винниківській карній зоні Івана Матяжа, і досвідчений гравець «Авангарда» перекинув м’яч через голкіпера – 1:3. У такій ситуації, коли пропускаєш практично на рівному місці, та ще й двічі, можна розклеїтися. Однак «рухівці» знайшли в собі сили, проявили характер і таки відновили рівновагу.

Багато в чому допоміг той факт, що господарі звели рахунок до мінімуму через 5 хвилин після третього пропущеного гола. Перехопивши м’яч у центрі поля, гравці винниківської команди організували швидкий випад – Ростислав Русин віддав хорошу передачу на Андрія Ляшенка, той обіграв воротаря Артура Денчука та пробив у ворота позв оборонця Михайла Шершня – 2:3.

Інтрига наростала, «рухівці» намагалися розвинути успіх, подекуди почергово накочуючи на ворота краматорців по декілька перспективних атак поспіль. Гості з Донецької області теж діяли сміливо – в одній з атак лише стійка врятувала після спроби Олексія Моїсеєнка. Та все ж наполегливість винниківських футболістів принесла дивіденди. На 88-ій хвилині Андрій Ляшенко та Андрій Бусько розіграли м’яч на правому фланзі, захисник навісив у штрафний майданчик, де з протилежного флангу ввірвався Микола Буй, в один дотик перевівши м’яч у сітку – 3:3.

Більше того – господарі на куражі могли й вирвати перемогу, проте після масованої атаки Іван Брікнер приблизно з лінії карної зони з не зовсім зручної позицію пробив вище від воріт.

Аналізуючи безкомпромісну гру, насамперед варто відзначити неабиякий характер винниківського колективу, їхнє бажання досягнути позитивного результату та нарешті вийти з кризової без очкової серії. Попри те, що здобуто лише один пункт у протистоянні з краматорцями, все ж такі фактори вселяють більше оптимізму вболівальникам «Руху». У подальшому варто діяти в такому ж дусі.