Олександр Мартюк: Результат для нас зараз важливіший за гру

Головна Новини / Олександр Мартюк: Результат для нас зараз важливіший за гру

Тренер «Сум» Олександр Мартюк поділився своїми враженнями від матчу з «Рухом»

Провели справді домашній матч, три очки нам були дуже потрібні, з огляду на турнірну таблицю, ніхто не хоче залишати Першу лігу, тому боротьба дуже серйозна. Намагалися розігрувати , доставити м’яч до штрафної, але поле не дозволяло грати в такий футбол, точно так само, як і супернику в другому таймі. Забили хороший м’яч зі стандарту, і грали на утримання, як і будь-яка команда, яка хоче досягти позитивного результату і намагається зіграти на контратаках. В обороні зіграли на нуль, практично не дали супернику створювати моменти. Результат нам зараз важливіше самої гри.

Чому в команді мало представників сумського футболу?

Для кожного тренера в усьому світі важливий результат, і хто кращий – той і грає на полі. Немає різниці звідки вони – з Сум, Донецька, Маріуполя чи Львова. Тренеру потрібен кваліфікований футболіст, а на його прописку ніхто не дивиться.

Як прокоментуєте дії арбітра?

Для цього є делегат матчу, хай він оцінює цю гру, я слідкую за діями своєї команди.

Яке перед Вами поставили завдання?

На даний момент – залишитися в Першій лізі.

А на перспективу?

Давайте виконаємо спочатку це завдання, а потім будемо говорити про перспективу. На даний момент нам навіть немає де тренуватися в Сумах, будемо тренуватися під Києвом. Тут одне поле – це «Барса» , але там постійно займаються діти і туди неможливо потрапити. Ми вимушені звідси переїжджати

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти