Перед відпусткою – нічия з «Карпатами» (Відео)

Головна Новини / Перед відпусткою – нічия з «Карпатами» (Відео)

Переглянувши у дії чимало гравців, які перебувають на перегляді, в тому числі й легіонерів, винниківський «Рух» розійшовся нульовим миром із львівськими «Карпатами»

«Рух» – «Карпати» – 0:0

«Рух»: Ільющенков (воротар на перегляді, 46), Заставний, Никитюк (гравець на перегляді, 46), Дуць (Лобай, 33), гравець на перегляді (Бусько, 57), Чепелюк (Копина, 46), Брікнер, гравець на перегляді (Войтович, 60), Буй (Грисьо, 60), Русин (Б.Баранець, 46), гравець на перегляді (Батальський, 57). В. о. головного тренера – Віталій Романюк

«Карпати»: Кучинський, Папа Гує, Ковтун (Сандохадзе, 60), Федецький, Мегреміч, Вербний, Голодюк, М’якушко, Варгас, Мендес, Санчес (Ді Франко, 60). Головний тренер – Жозе Мораїш

Вилучення з правом заміни: Дуць (друге попередження)

Початок спарингу, який розпочався в 11-ій годині на футбольному полі бази «Карпат» у Брюховичах, ознаменувався декількома хорошими атаками «зелено-білих», після яких капітан «Руху» Олександр Ільющенков здійснив чудові сейви, рятуючи ворота від голів. Згодом голкіпер винниківської команди ще й відбив небезпечний постріл Сергія М’якушка, перевівши м’яч на кутовий.

А на 22-ій хвилині вже «рухівці» загрожували воротам «карпатівців» – у ближній кут воріт пробивав Микола Буй, проте воротар «Карпат» Максим Кучинський зловив м’яч.

«Зелено-білі» під час своїх наступальних дій активно залучали правий фланг, де найбільшу гостроту створював правофланговий дует у складі Артема Федецького та Сергія М’якушка.

На 32-ій хвилині арбітр вилучив із поля Ігоря Дуця, показавши захиснику другу жовту картку. Щоправда, за домовленістю «Рух» скористався правом заміни – на поле вийшов Іван Лобай. Через 8 хвилин після атаки «Карпат» усе тим же правим флангом Катріель Санчес пробивав головою практично в порожні ворота, проте не влучив. А перед самою перервою знову ледь не забили «рухівці» – дуже гострий простріл вдався Миколі Буй, та потенційний новачок «Руху» не встигнув на перспективну гольову передачу.

У другому таймі товариського матчу команди обмінялися моментами, запропонували одна одній жорстку боротьбу з чималою кількістю фолів, але на голи так і не напрацювали. Отож, 0:0, і на цьому «Рух» фактично завершив футбольний рік. Після досить тривалої відпустки на футболістів винниківської команди чекає чималий шмат роботи для того, щоби наступного року в офіційних поєдинках постати набагато змістовнішою та збалансованішою командою.