Головна Новини / Перемога на класі (ВІДЕО).

«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) – «Рух» Винники) – 0:2

Голи: В.Білий, 9; Дуць, 90+4

«Чайка»: Мусієнко, Степанчук, Мохамед, Бартошук, Пономаренко, Казмірук, Скляренко, Прочак, Сірий (Сухенко, 70), Литвин, Баранович (кап.)

«Рух»: Дяченко, Дуць, І.Білий, В.Білий, Копина, Г.Баранець (кап.) (Кінаш, 66), Б.Баранець (Зубар, 81), Заставний, Бідловський, Буй, Бохашвілі (Чучман, 89)

Попередження: Б.Баранець, 14; І.Білий, 68

На тлі фізичних навантажень, пов’язаних із форсуванням підготовки до нового сезону, та залучивши чотирьох новачків, які вийшли у стартовому складі, «Рух» усе ж доволі впевнено досягнув свого – переміг у матчі першого попереднього етапу Кубка України володаря головного трофею всеукраїнських аматорських кубкових змагань «Чайку» зі села Петропавлівська Борщагівка, що розташоване поруч із Києвом.

Ще перед початком гри ніхто з керівництва винниківської команди не приховував, що і через цю гру «рухівці» продовжуватимуть підготовку до відповідальних зустрічей чемпіонату у Першій лізі. Однак візит на Київщину став такою собі репетицією з підвищеною відповідальністю. Окрім того, потрібно було подолати ще одну незручність – поле місцевої «Козак-Арени» має штучне покриття, причому низької якості, тож довелося призвичаїтися до таких умов.

Це вдалося доволі швидко. Адже гості з Львівщини, які відразу окреслили вищий клас гри, відкрили рахунок уже на 9-ій хвилині. Допоміг кутовий, після якого м’яч опинився в оборонця і дебютанта «Руху» Василя Білого, і той ударом головою спрямував його у кут воріт. Виконання стандарту вийшло продуктивним, тож гості таким чином матеріалізували перевагу у взяття воріт.

Після того, як рахунок став 1:0 на користь «Руху», картина гри не змінилася. Футболісти винниківської команди контролювали події на полі, спроби гравців «Чайки» щось змінити нівелювали в зародку. У середині тайму з дальньої відстані пробив Бідловський – м’яч пролетів вище воріт. Це стало наслідком стрімкої комбінації «рухівців» із переведеннями м’яча з флангу на фланг.

Через кілька хвилин хорошим пасом від Буя ледь не скористався Бохашвілі, але цього разу «Чайку» врятував голкіпер Мусієнко, який вчасно підставив ногу і не дозволив нападникові «Руху» спрямувати м’яч у дальній кут. Це була, мабуть, найкраща гольова нагода гостей до перерви.

А господарі перший напівмомент створили лише на 28-ій хвилині – проте ударові Степанчука забракнуло влучності. А гравці винниківської команди до свистка на відпочинок мали ще одну хорошу можливість – після порушення правил на Борисові Баранцю перспективний штрафний удар метрів із 17-ти виконував Бідловський, та у ворота не влучив.

Якщо оцінювати другий тайм загалом, то варто відзначити, що у ньому господарі дещо активізувалися і подекуди пробували атакувати. У більшості випадків виходило не зовсім небезпечно, але у старанні аматорам з Петропавлівської Борщагівки не відмовиш. Щодо «рухівців», то небезпечно з-за меж карної зони пробивав Заставний (воротар «Чайки» зіграв надійно), а також Бохашвілі знову намагався розібратися з опонентами у штрафному майданчику – проте, цілячись у дальній кут, не влучив у рамку.

У господарів же варто виокремити індивідуальні дії капітана Барановича і його непоганий удар, після якого майстерність довелося демонструвати воротареві «Руху» Дяченку. Інші спроби футболістів «Чайки» виявлялися марними – гості нівелювали їх.

А крапку в зустрічі перед самим фінальним свистком поставив ще один захисник – Дуць. І знову стандарт, і знову кутовий, і знову влучний удар від дебютанта винниківського колективу – цього разу з кута поля подавав Буй, м’яч трохи політав штрафним майданчиком, київські гравці не змогли його вибити, зате Дуць опинився якраз там, де треба.

Продемонструвавши вищий від суперника рівень гри, футболісти «Руху» вийшли у черговий етап кубкових змагань і тепер чекають на наступного суперника у цьому турнірі. А найближчими вихідними на Винники чекає урочиста мить відкриття змагань у Першій лізі, коли «жовто-чорні» у першому турі прийматимуть «Колос» із Ковалівки.