Перемога на останніх хвилинах (ВІДЕО)

Головна Новини / Перемога на останніх хвилинах (ВІДЕО)

Голи Ігоря Дуця та Михайла Козака у непростому протистоянні з харківською «Коброю» дозволили винниківському «Руху» здобути перший повний комплект очок цього сезону в Першій лізі.

«Рух» (Винники) – «Кобра» (Харків) – 2:1 (1:1)

Голи: Дуць, 11; Козак, 90+1 – Бобров, 44

«Рух»: Ільющенков, Заставний, Дуць, В.Білий, Писко, Чепелюк (Брікнер, 57), Б.Баранець (Копина, 74), Буй (Грисьо, 55), Козак, Хомченко (Г.Баранець, 46), Батальський (Зубар, 46). Головний тренер: Андрій Кікоть

«Кобра»: Баштаненко, Бобров, Квачов, Адаменко, М.С.Лещенко, Ічанський (Гасенко, 90+2), Чернецький, М.О.Лещенко, Панфілов (Васильченко, 79), Сахнюк (Безродний, 46; Руденко, 76), Куліш (Безсалов, 46). Головний тренер: Анатолій Серьогін

Попередження: В.Білий (54) – Бобров (36), М.О.Лещенко (42), Васильченко (90+3)

3 тур, 04.08.2018. Винники, стадіон імені Богдана Маркевича, 500 глядачів. Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

Після двох турів без перемог від футболістів винниківського «Руху» чекали першої звитяги нового сезону в зустрічі з харківською «Коброю», яка до початку чемпіонату підійшла фактично розібраною за відсутності належної передсезонної підготовки. Однак уже помітно, що харків’яни від гри до гри набирають, тому «рухівцям» довелося непросто, але все ж господарі у підсумку проявили характер та вирвали перемогу на першій доданій арбітром хвилині.

На початку гри обидві команди обмінялися уколами, які тягнули хіба що на напівмоменти. У «Руху» вже на старті вийшла атака лівим флангом із прострілом Миколи Буя у штрафний майданчик, який нівелював воротар і капітан Олексій Баштаненко, на 5-ій хвилині чимось схожим на спробу небезпечної атаки відповіли гравці «Кобри – удар Віктора Сахнюка зловив воротар Олександр Ільющенков.

Після цього винниківські футболісти перехопили ініціативу, і це вилилося у досить швидкий гол. Після порушення правил на Михайлові Писку на 11-ій хвилині Борис Баранець навісив у штрафний майданчик харків’ян, там за м’яч боролася ціла група представників обидвох команд, поки той не опинився у центрального оборонця «Руху» Ігоря Дуця – він першим дотиком підкинув м’яч догори, а другим проштовхнув головою його у сітку воріт – 1:0.

Поки гості зі Слобожанщини оговтувалися, господарі продовжували тиснути. На 19-ій хвилині після масованої атаки з-за меж карної зони Борис Баранець відкотив на Миколу Буя, і той пробив, щоправда, прямо в руки голкіперу. На 27-ій хвилині другим темпом вистрілив Віктор Хомченко, проте м’яч зрізався з ноги, і м’яч пролетів повз ворота. Через 10 хвилин Борис Баранець знову знайшов зі стандарту Ігоря Дуця у штрафному майданчику гостей, проте цього разу в оборонця «Рух» удар головою не вийшов – м’яч пройшов над поперечкою.

Однак варто зазначити, що футболісти «Кобри» теж діяли сміливо, й епізодами у них вдавалися перспективні атаки. І до перерви вони зрівняли рахунок. Після удару Романа Адаменка та відскоку м’яча від когось з атакувальних гравців «Кобри» м’яч потрапив до Владислава Боброва, який з лічених метрів зумів переграти Олександра Ільющенкова – 1:1.

І наче за інерцією – сам початок другого тайму теж виявився за гостями. На 49-ій хвилині нагоду відзначитися отримав уже згаданий вище Адаменко, який влучив у поперечку ударом головою, відгукнувшись на навіс з кутового. Проте такий порив «кобрівців» тривав недовго. Надалі перевагою знову заволоділи винниківські футболісти.

На 51-ій Борис Баранець під час цікавої атаки господарів навісив у штрафний майданчик, знову головою пробив Ігор Дуць, та воротар Олексій Баштаненко з-під поперечки витягнув м’яч, здійснивши непоганий сейв. На це харків’яни відповіли ударом усе того ж Адаменка – після флангового навісу він не влучив у рамку ударом головою, м’яч пройшов поруч зі стійкою. Згодом непогано виконав штрафний удар Михайло Писко – поруч з воротами. Загострив гру попереду і Максим Грисьо, який з’явився на футбольному полі у другому таймі. Двоходівка Борис Баранець – Юрій Копина теж не пройшла. А найефектнішим у цей ігровий відрізок вийшов удар зі штрафного від Василя Білого, голкіпер «Кобри» Олексій Баштаненко зловив м’яч намертво у красивому стрибку.

А в одному з епізодів рефері з Івано-Франківська Анастасія Романюк не наважилася призначити стовідсотковий (подивіться повтор – переконаєтеся) пенальті. Коли Святослав Зубар уже завдавав удару, оборонець харківської «Кобри» заблокував ногу, а не м’яч, однак свисток промовчав…

На 82-ій хвилині спробу пробити у ворота суперника зробив Григорій Баранець – просто в руки воротареві «Кобри». На 89-ій – нагадали про себе Іван Брікнер та Михайло Козак, перший здійснив діагональ, а інший з гострого кута намагався перехитрити воротаря, той розгадав задум.

І все ж наполегливість принесла плоди – сталося це на першій доданій арбітром хвилині. Писко прорвався лівим флангом, прострілив у штрафний майданчик, де Михайло Козак майстерно вивернув ногу, спрямувавши м’яч від поперечки у сітку воріт гостей – 2:1. Вийшло ефектно, а, головне, надзвичайно важливо для «Руху». Цей гол приніс важливу перемогу.

На перемогу винниківські футболісти цілком заслужили, проте перед матчем здавалося, що досягнути її буде легше. Тепер на підопічних Андрія Кікотя чекає непростий виїзд до Одеської області, де в селі Зоря Саратського району в суботу, 11-го вересня, вони протистоятимуть місцевим «Балканам».