Підсумки. Частина 2. Ефективність

Головна Новини / Підсумки. Частина 2. Ефективність

Продовжуємо підбивати статистично-аналітичні підсумки першої частини чемпіонату у Першій лізі для винниківського «Руху».

Загалом, з урахуванням двох кубкових зустрічей, «Рух» у літньо-осінній частині сезону відіграв 24 поєдинки. У них зафіксовано 8 перемог, 7 нічиїх та 9 поразок. Упродовж цього періоду склад винниківської команди зазнавав певних змін – не всі гравці розпочинали сезон разом із «Рухом», так само, як і не всі ті, хто стартували у липні-серпні, втрималися тут до жовтня-листопада. Тому нижче наведені таблиці, зрозуміло, не претендують на істину в останній інстанції та далекосяжні висновки, проте дають певний ґрунт для роздумів.

Отож, у всіх 8-ми виграшних матчах цього періоду відіграли лише два виконавці – Володимир Заставний (він узагалі провів усі матчі без винятку) та Микола Буй, учасниками всіх 7-ми нічийних двобоїв стали ті ж Володимир Заставний, Микола Буй, а також Василь Білий та Григорій Баранець, а у всіх 9-ти програшних поєдинках брали участь усе той же Володимир Заставний, Іван Білий та Святослав Козловський.

До того ж, оскільки «рухівці» виправляли турнірну ситуацію уже в другій частині цього періоду, то не дивно, що саме ті, хто приєднався до винниківського колективу пізніше (а це переважно орендовані у «Карпат» футболісти), – зіграли у більшій кількості успішних ігор. Ось за таким коефіцієнтом ефективності лідером виявився Назар Вербний, за безпосередньої участі якого «Рух» здобув 5 перемог, 4 нічиї та 1 поразку. На 2-му місці у цьому своєрідному рейтингу Юрій Ткачук – 5 перемог, 4 нічиї та 2 поразки. Щоправда, з 5-ти цих звитяжних поєдинків Юрій лише в одному відіграв майже весь матч, а в більшості випадків виходив на заміни наприкінці ігор. 3-тє місце у Віктора Хомченка – 6 перемог, 6 нічиїх та 3 поразки. До речі, така статистика ще раз доводить справедливість тверджень президента «Руху» Григорія Козловського про те, що допомога «Карпат» у вигляді орендованих футболістів у значній мірі посприяла успіхам винниківської команди.

А загалом ця таблиця ефективності має на теперішній момент такий вигляд.

 

8 гравців «Руху», відсоток участі яких в успішних матчах винниківської команди є найбільшим

(за коефіцієнтом ефективності серед гравців, які провели 10 і більше ігор)

1. Назар ВЕРБНИЙ – 70% (5 перемог – 4 нічиї – 1 поразка)

2. Юрій ТКАЧУК – 64% (5 – 4 – 2)

3. Віктор ХОМЧЕНКО – 60% (6 – 6 – 3)

4. Максим ГРИСЬО – 59% (5 – 3 – 3)

5. Микола БУЙ – 57,5% (8 – 7 – 5)

6. Олександр ІЛЬЮЩЕНКОВ – 56% ( 6 – 6 – 4)

7-8. Василь БІЛИЙ – 50% (7 – 7 – 7)

7-8. Олександр ЧЕПЕЛЮК – 50% (6 – 6 – 6)

 

Згідно з іншими підрахунками, найстабільнішим гравцем «Руху» під час літньо-осіннього етапу чемпіонату в Першій лізі став капітан команди Володимир Заставний, який провів, так би мовити, «від дзвінка до дзвінка», тобто без замін, 22 матчі з 24-ох. Жодного разу не замінили за цей період іншого захисника – Василя Білого (21 поєдинок). У трійці також опинився центральний оборонець Ігор Дуць, який, нагадаємо, пропустив офіційні ігри лише через участь у складі студентської збірної України на Всесвітній Універсіаді. А загалом – ця таблиця «незамінних» (11 перших сходинок у ній) має такий вигляд.

 

11 гравців «Руху», які провели найбільше матчів без замін

1. Володимир ЗАСТАВНИЙ – 22

2. Василь БІЛИЙ – 21

3. Ігор ДУЦЬ – 19

4. Олександр ІЛЬЮЩЕНКОВ – 16

5. Іван БІЛИЙ – 12

6. Євген ЛОЗОВИЙ – 11

7. Назар ВЕРБНИЙ – 9

8. Микола БУЙ – 8

9. Юрій КОПИНА – 7

10-11. Олександр ДЯЧЕНКО – 6 (із 6-ти проведених матчів

10-11. Андрій МАРКОВИЧ – 6 (із 9-ти проведених матчів)

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти