Підсумки. Частина 3. Тренери

Головна Новини / Підсумки. Частина 3. Тренери

У продовженні підсумків першої частини сезону у Першій лізі показники 3-ох головних тренерів «Руху», які керували командою у різні періоди турнірної дистанції.

Першоліговий шлях винниківський колектив розпочав із Русланом Мостовим біля керма. Ще раніше разом із ним «рухівці» пройшли повноцінні тренувальні збори під час зимового міжсезоння (в тому числі й турецький їх етап), завоювали путівку до Першої ліги, посівши у Другій лізі 2-ге місце після одеської «Жемчужини». Оптимістично розпочали й сезон-2017/2018. Після прогнозованої перемоги у Кубку України над «Чайкою» (2:0) здолали в 1-му турі й міцний та амбітний «Колос» (1:0). А далі стався спад. 5 поразок поспіль призвели до шокової терапії від президента «Руху» Григорія Козловського – і на винниківському обрії з’явився головний тренер Володимир Мазяр.

Наставник, який раніше підвищував у класі «Сталь» і «Верес», стартував із двох нічиїх – зокрема, обнадійливим став виїзний результат із лідером Першої ліги київським «Арсеналом» (0:0). Далі справи пішли з перемінним успіхом – прикрі поразки від «Черкаського Дніпра» (0:1, вдома), «Сум» (0:1, вдома), «Полтави» (0:1, на виїзді), «Колоса» (1:2, на виїзді) чергувалися з хорошими перемогами над «Нафтовиком-Укрнафтою» (2:0, на виїзді), «Оболонню-Бровар» (1:0, вдома), «Волинню» (1:0, вдома) та особливо – «Гірником-Спорт» (4:0, на виїзді) та «Десною» (2:1, вдома). Цікавий факт: саме за Володимира Мазяра відбулися всі 7 нічиїх, які «Рух» зіграв за цей період.

Однак керівництво винниківського клубу вирішило, що Володимир Мазяр чудово виконав свою місію, належно струсонув команду і віддало кермо тренерської влади Андрієві Кікотю. Молодий фахівець провів лише один поєдинок, і він виявився переможним – «рухівці» на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках здолали краматорський «Авангард» (2:0). Стовідсотковий показник 33-річного наставника – швидше аванс на майбутнє. Тож узимку треба належно попрацювати, щоби продовжити у такому ж дусі, як у заключному поєдинку футбольного року.

 

Усі матчі 3-ох наставників «Руху» у літньо-осінній частині чемпіонату в Першій лізі

                                               І          В         Н         П         М            О         КЕ

Руслан МОСТОВИЙ             7          2          0          5          7:12       6         29%

Володимир МАЗЯР             16         5          7          4          17:12     22        53%

Андрій КІКОТЬ                      1          1          0          0          2:0         3         100%

РАЗОМ                                  24         8         7          9          26:24     31

Примітка 1: враховано офіційні матчі чемпіонату і Кубка України

Примітка 2. КЕ - коефіцієнт ефективності

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти