Головна Новини / Поразка і в Краматорську

«Авангард» (Краматорськ) – «Рух» (Винники)– 2:1 (2:1)

Голи: Собко, 29; Бєлоусов,42– Хомченко, 19

«Авангард»: Денчук, Даудов, Єрмаков, Лобов, Ульянов, Малиш, Шершень, Собко (Шаврін, 57), Шарай (Євдокимов, 90+1), Швидкий (Полюлях, 79), Бєлоусов (Бринько, 52). Головний тренер: Олександр Косевич.

«Рух»: Воробей, Дуць, Гурський (І.Білий, 80), Маркович (Г.Баранець, 46), Заставний, Копина, В.Білий, Панасюк (Кінаш, 46), Козловський (Б.Баранець, 46), Лозовий, Хомченко (Бохашвілі, 46). Головний тренер: Руслан Мостовий.

Попередження: Даудов, 31; Ульянов, 67 – Козловський, 31; Б.Баранець, 47; Копина, 55; Лозовий, 85

Вилучення: Даудов, 50 (друге попередження)

5 тур. 09.08.2017. Краматорськ, стадіон «Авангард». Арбітр: Олексій Деревінський (Київ); 1 374 глядачів

І цей удар треба витримати, і такий період у житті клубу треба пережити… Для того, щоби потім стати у декілька разів сильнішими… Знову, як і в попередніх зустрічах, «рухівці» на поразку аж ніяк не розраховували, але наразі фарт обминає винниківську команду боком. Проте все так не буде…

Підопічні Руслана Мостового вийшли на матч, який відбувався на краматорському стадіоні «Авангард», у доволі цікавому складі – у запасі опинилися гравці, яких іще недавно прийнято було вважати беззаперечними лідерами колективу. До того ж на передматчевій розминці потягнув гомілкостоп Чепелюк, якого довелося екстрено змінювати на Василя Білого. Однак і перша одинадцятка на цю гру жваво розпочала, відразу захопивши ініціативу.

Усе проходило за винниківським сценарієм, і перевага гостей призвела до гола на 19-ій хвилині. Масована атака розпочалася з аута і відбулася на правому фланзі, активністю футболісти з Львівщини, образно кажучи, «затиснули» суперника, м’яч у штрафному майданчику господарів підхопив Маркович і дотепно прострілив на Хомченка, а той в один дотик ефектним ударом загнав м’яч під перекладину – 0:1. Таким чином орендовані з «Карпат» гравці на двох організували взяття воріт. Здавалося, що винниківські футболісти продовжать у тому ж дусі.

Проте господарі поступово розпочали оговтуватися. Перший сигнал прозвучав, коли Лобов потужно вистрелив зі штрафного з дальньої дистанції – м’яч влучив у поперечку воріт «Руху». А через дві хвилини прикрість сталася на куті штрафного майданчика – капітан винниківської команди Гурський необачно збив із ніг когось з «авангардівців». Пенальті реалізував Собко, хоча воротар Воробей майже розгадав наміри капітана краматорців, – 1:1.

Ну, а приблизно за 3 хвилини до перерви винниківські гравці дозволили опонентам провести атаку лівим флангом. Простріл Шарая начебто нічого небезпечного не віщував, але Бєлоусов обрав правильнішу позицію, ніж «рухівці», і відразу зробив спробу пробити у ворота – м’яч чи то від нього, чи від ноги Гурського влетів у дальній від голкіпера Воробея кут – 2:1.

Головний тренер «Руху» у перерві провів одразу 4 заміни. На поле рятувати ситуацію вийшли брати Баранці, Кінаш і Бохашвілі. І гості повністю перебрали ініціативу. Однозначно, що допомогло у цьому і вилучення «авангардівця» Даудова, який за гру рукою отримав другу жовту картку і завчасно покинув поле. Проте змусити м’яч затріпотіти у сітці воріт господарів «рухівці», попри значну кількість можливостей, не зуміли.

Спочатку після удару Григорія Баранця м’яч із ближньої дев’ятки витягнув голкіпер «Авангарда» Денчук. Потім Василь Білий, класно виконуючи штрафний удар, влучив у хрестовину воріт суперників. Далі настала черга «поцілувати» поперечку Борисові Баранцю, який майстерно обіграв декількох футболістів краматорського колективу, а на добиванні ударом головою Дуць спрямував м’яч поруч зі стійкою. А згодом стріляли у напрямку рамки Кінаш, Бохашвілі та інші футболісти «Руху», проте все намарно – то м’яч у ворота не хотів влучати, то воротар Денчук діяв надійно і впевнено.

Словом, на гол гості з Львівщини так і не напрацювали, хоча намагалися провести результативну атаку, до того ж не одну. Для порівняння: після перерви «Авангард», за великим рахунком, не створив жодного небезпечного моменту біля воріт Воробея, проте стримав натиск «рухівців» і у підсумку переміг. Підопічним Руслана Мостового вкотре треба робити висновки і будь-що намагатися частково виправити ситуацію під час недільного домашнього поєдинку з одеською «Жемчужиною».