Поразка при некваліфікованому суддівстві (ФОТО, ВІДЕО)

Головна Новини / Поразка при некваліфікованому суддівстві (ФОТО, ВІДЕО)

"Рух" припинив боротьбу за Кубок України

Винниківський «Рух» поступився київському «Арсеналу» у другому попередньому етапі Кубка України – 2:3. Поступаючись по ходу матчу з рахунком 0:3, винниківчани знайшли в собі сили переламати хід поєдинку, забити два голи та максимально загострити інтригу у матчі. Втім, поєдинок у Винниках більше запам’ятався некваліфікованим суддівством. Фатальна помилка головного арбітра Володимира Міланича з Миколаєва, який не зарахував гол Олексія Омельченка у першому таймі, вплинула на підсумковий результат матчу.

Матч другого етапу Кубка України з футболу доволі прогнозовано викликав черговий ажіотаж на трибунах стадіону імені Богдана Маркевича. З кожною зіграною хвилиною вболівальників ставало все більше і більше. Протягом усього поєдинку «Рух» підтримувало майже три тисячі вболівальників.

З перших хвилин матчу «рухівцям» не вдалося захопити ініціативу. Команда Романа Гданського довго «входила» в гру, роблячи при цьому велику кількість невимушених втрат. Гравці першолігового «Арсенала» у першій половині першого тайму вигравали більшу кількість єдиноборств і виглядали цікавіше за «Рух» у позиційній атаці.

Гравці «Руху» «прокинулися» у другій половині першого тайму після небезпечного удару «каноніра» Андрія Домбровського. З цим пострілом Юрій Шевчук впорався на відмінно.

За «Рух» більш, ніж достойно в атаці відповів Андрій Гурський. Центральний захисник винниківчан виграв боротьбу на «другому поверсі» після кутового, однак м’яч майже з лінії порожніх воріт винесли захисники.

Вирівнявши гру, та в якісь мірі навіть перехопивши ініціативу, гравці «Руху» уже були небезпечнішими на вістрі атаки. В одній з них Омельченко не дотягнувся до м’яча після навісу Козловського, а в іншій атаці після кутового від Бориса Баранця Омельченко уже забив, щоправда арбітр з Миколаєва Володимир Міланич не помітив, як м’яч перетнув лінію воріт після удару нападника «Руху». Суддя допустив грубу помилку, адже прийняв хибне рішення, яке вплинуло на результат матчу.

На не зарахований «чистий» гол від «Руху» гості відповіли майже миттєво. Провал в центрі захисту «Руху» завершився результативним виходом Вадима Семчука сам на сам з Юрієм Шевчуком.

До завершення першого тайму господарі втратили стовідсоткову можливість зрівняти рахунок. Володимир Макар не реалізував стовідсотковий момент, перекинувши м’яч після виходу сам на сам і через воротаря, і через ворота.

На початку другого тайму гравці «Руху» заграли впевненіше, аніж на початку першого. Втім, «Арсеналу» на 61 хвилині вдалося зловити суперника на контратаці і забити другий гол. Нападник Андерсон Есеола втік від Станіслава Чучмана та пробив у дальній від Шевчука кут воріт.

При рахунку 0:2 на користь «Арсенала» тренери «Руху» пішли у ва-банк, випустивши замість захисника Бідловського нападника Шептицького. Такий хід від Романа Гданського дав свої плоди, однак це сталося уже після того, як рахунок став 3:0 на користь «Арсенала». «Каноніри» ще раз зловили суперника на контратаці: Биковський один в один обіграв Чучмана та пробив мимо Шевчука.

Як виявилося згодом, 3:0 на користь «Арсенала» на 81-ій хвилині гри це була далеко ще не перемога першолігового колективу. Гравці команди господарів знайшли в собі сили забити два голи і перевернути у матчі усе з ніг на голову. Спочатку Борис Баранець прицільно пробив з-за меж штрафного майданчика, а через три хвилини Олег Шептицький, вдало зігравши головою після подачі з кутового, зробив рахунок 3:2.

Зробити справжнє диво у вигляді рахунку 3:3 шанси у господарів були. Спочатку Борис Баранець з-за меж штрафного майданчика пробив мимо воріт, а через кілька хвилин м’яч після удару того-таки Баранця влучив у захисника гостей.

Загалом, останні хвилини матчу пройшли за масованих атак «Руху». Господарі поля створили справжній штурм, проте гравці «Арсенала» вистояли, зберігши перевагу в один гол. Команда Сергія Литовченка у цьому матчі забила стільки голів, як «Рух», однак перемогла з рахунком 3:2 і не без допомоги арбітра пройшла до наступного етапу Кубка України.