Поразка у Миколаєві (ВІДЕО)

Головна Новини / Поразка у Миколаєві (ВІДЕО)

Смуга невдач винниківського «Руху» продовжилася і в матчі 8-го туру на миколаївському Центральному міському стадіоні – цього разу «рухівці» поступилися місцевій команді з рахунком 1:4.

«Миколаїв» – «Рух» (Винники) – 4:1 (2:1)

Голи: Попов, 17; Сартіна, 37; Антонюк, 59; Брижчук, 90+5 – Козак, 18

Нереалізоване пенальті: Кравченко («Миколаїв»), 90+5

«Миколаїв» (стартовий склад): Старченко, Гурський, Кравченко, Семенина (Авраменко, 68), Ковальов (Брижчук, 46), Цапій (Антонюк, 58), Дмитренко (Берко, 80), Сартіна (Рябушко, 90+2), Чучман, Рогозинський, Попов. Головний тренер: Руслан Забранський

«Рух» (стартовий склад): Ільющенков, Бусько, Дуць, Лобай, Писко, Копина, Б.Баранець (Брікнер, 46), Русин (Г.Баранець, 57), Грисьо (Буй, 57), Ременюк (Войтович, 76), Козак (Батальський, 71). Головний тренер: Андрій Кікоть

Попередження: Чучман - Б.Баранець, Грисьо, Лобай

Вилучення: Г.Баранець, 86

8 тур. 08.09.2018. Миколаїв, Центральний міський стадіон. Арбітр: Генадій Серпутько (Одеса)

Абстрагуючись від надто неприємного для «Руху» результату, все ж мусимо констатувати, що обидві команди вийшли на гру зарядженими – і це було помітно з перших хвилин. Господарі хотіли потішити своїх уболівальників хорошою грою, таким чином привітавши земляків із Днем Миколаєва. А гості прагнули нарешті подолати кризу. Проте краще вийшло у представників міста корабелів.

На серію кутових на старті гри винниківська команда відповіла спробами гостроатакувальних дій, на завершенні двох з них опинявся активний Андрій Ременюк, який дебютував у складі «Руху» – м’яч після його ударів обминув рамку воріт. На складному газоні, який за його станом швидше можна назвати «весняним», ніж «літньо-осіннім», суперники більше боролися за ініціативу у в’язкому стилі, ніж могли думати про креатив.

Однак голи прийшли несподівано швидко та ще й у різні ворота. Спочатку помилкою Михайла Писка під час передачі на партнера скористався Роман Попов, який, вийшовши сам на сам з Олександром Ільющенковим, не залишив воротареві шансів. І тут же «рухівці» розіграли м’яч – і зрівняли рахунок. Михайло Козак розпочав із центра поля, Борис Баранець переадресував праворуч на Максима Грися, той обігрався у «стінку» з Ростиславом Русиним, увірвався у штрафний майданчик і прострілив у центр на Козака – 1:1.

Одразу дві хороші нагоди у гостей виникнули на 33-ій хвилині. Юрій Копина перевів м’яч ліворуч на Андрія Ременюка, однак з його ударом впорався голкіпер «Миколаєва» Денис Старченко. Й одразу ж після розіграшу кутового небезпечно головою пробивав Іван Лобай, який підключився до атаки, – цього разу воротар спіймав м’яч.

А далі господарі знову забили. З першим ударом зі штрафного воротар «Руху» Ільющенков впорався, але на добиванні першим опинився Дмитро Сартіна – 2:1. На 43-ій хвилині Копина з дальньої відстані ледь не закинув м’яч за комірець голкіперові господарів.

Початок другого тайму – за гостями, вони кинулися вперед зрівнювати рахунок, створили декілька напівмоментів (небезпечний простріл Грися, удар Ременюка), Однак знову пропустили. Банальне винесення м’яча «корабелами» призвело до виходу сам на сам з Ільющенковим, однак «рухівський» воротар нівелював загрозу майстерними діями, проте атака другим темпом від «Миколаєва» завершилася силовим прострілом, а Іван Антонюк, який щойно вийшов на заміну, першим же дотиком до м’яча головою зробив рахунок 3:1.

Гостей не зупинив і такий перебіг подій. Знову спроби загострити, комбінації поблизу штрафного майданчика господарів, врешті-решт дальній постріл від Івана Брікнера, після якого воротар Старченко разом зі стійкою воріт ліквідували загрозу. Проте всі намагання виявилися марними.

До всіх прикростей «рухівців» наприкінці гри ще й не витримали нерви у Григорія Баранця, який надто емоційно відреагував на вердикт арбітра з Одеси Генадія Серпутька, а той вирішив показати футболістові червону картку. А на останній доданій до гри хвилині рефері ще й помітив якесь порушення правил у карній зоні гостей (чи то м’яч влучив у руки Брікнеру, чи відбувся поштовх гравця миколаївської команди) і призначив пенальті. Олександр Ільющенков знову врятував, витягнувши м’яч після удару Сергія Кравченка з кута воріт, проте на добивання від Тимофія Брижчука вже не мав шансів встигнути – 4:1.

Після цього матчу головний тренер винниківського «Руху» Андрій Кікоть подав у відставку.