Поразка в другому таймі (Відео)

Головна Новини / Поразка в другому таймі (Відео)

Пропустивши два голи після перерви від Олександра Бондаренка та Дениса Костишина, «винниківський «Рух» поступився ковалівському «Колосу» з рахунком 0:2 в матчі 7-го туру Першої ліги.

«Рух» (Винники) – «Колос» (Ковалівка) – 0:2 (0:0)

Голи: Бондаренко, 71; Костишин, 90

«Рух»: Ільющенков (кап.), Бусько, Дуць, Никитюк (Лобай, 83), Писко. Копина (Чепелюк, 74), Б.Баранець (Брікнер, 69), Г.Баранець (Ременюк, 65), Грисьо (Загорулько, 80), Русин, Козак. Головний тренер: Андрій Кікоть

«Колос»: Яшков, Сахневич, Максименко, Гавриш (кап.), Чорноморець, Мілько, Задоя (Поздєєв, 61), Кизилатеш (Рябов, 67), Морозко (Костишин, 82), Соломка (Антюх, 46), Нехтій (Бондаренко, 64). Головний тренер: Руслан Костишин

Попередження: Грисьо, 43; Никитюк, 78

7 тур. 01.09.2018. Винники, стадіон імені Богдана Маркевича. Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

«Рух» з усіх сил намагається вийти з психологічної кризи. Перед початком гри відбулася зворушлива подія – виведення гравців винниківської команди дітьми футболістів, тренерського штабу та керівництва клубу. Крім того, по-особливому підтримали «рухівців» їхні дружини та кохані, які й стали ініціаторками такої акції. Це мало надихнути представників колективу з Винників на самовіддані дії на футбольному полі.

І в першому таймі відчувалася така зарядженість підопічних Андрія Кікотя – боротьба за кожен м’яч, непоступливість у протиборствах, намагання захопити середину поля у протистоянні зі сильним суперником, який ставить тверде завдання на сезон – підвищитися в класі та вийти до Прем’єр-ліги. Вже на старті гри Борис Баранець навісив зі штрафного, Юрій Копина переадресував м’яч у центр штрафного майданчика, де удар Ігоря Дуця лише в останній момент заблокували ковалівські оборонці. Згодом небезпечну атаку господарів розігнали Ростислав Русин та Максим Грисьо.

У відповідь гості провели гострий випад лівим флангом, проте удар чи простріл від Юрія Соломки вчасно заблокував Ігор Дуць. Через декілька хвилин Джемалю Кизилатешу, який відгукнувся на флангову передачу зліва, завадив влучно пробити Михайло Писко. Далі Олександр Чорноморець перевів гру з флангу на фланг, а там Євген Морозко, обігравши Писка, вистрелив вище воріт. Наприкінці ж тайму вже гості ліквідували небезпеку від Ростислава Русина, заблокувавши його удар.

У другому таймі той же Русин віддав на Юрія Копину, якому в останній момент завадив влучно пробити захисник. А перший удар у рамку воріт завдав Максим Грисьо. Підхопивши м’яч у центрі поля, він узяв гру на себе, обійшов декількох суперників та пробив із-за меж штрафного майданчика, однак постріл явно не вийшов – м’яч став легкою здобиччю воротаря Антона Яшкова.

Серія замін у складах обидвох колективів дещо вплинула на картину гри. Особливо додали їй жвавості гравці, котрих головний тренер «Колоса» Руслан Костишин кинув у бій під час другої 45-хвилинки. Нападник Олександр Бондаренко перевірив пильність тезки з винниківської команди Ільющенкова на 70-ій хвилині – проте на постріл у ближній кут із меж карної зони воротар «Руху» зреагував. Але вже наступної хвилини той же Бондаренко чудово відгукнувся на навісну передачу з правого флангу від Євгена Морозка та ледь помітним кивком голови відкрив рахунок – 0:1.

Відчувалося, що цей гол ще більше додав упевненості гостям, натомість господарі розпочали виглядати дещо пригніченими. Попри все, вони намагалися йти вперед для того, щоби виправити неприємну ситуацію, проте попереду явно не клеїлася гра, тому, крім декількох атак із натяком на гостроту, більше нічого у «рухівців» не виходило.

Натомість ковалівці після атаки на 90-ій хвилині гри подвоїли рахунок. Денис Антюх прорвався лівим флангом і видав націлену передачу на активного сина головного тренера ковалівської команди Дениса Костишина – молодий футболіст «Колоса» не залишив шансів Ільющенкову – 0:2.

У 5 доданих арбітром Максимом Козиряцьким із Запоріжжя хвилин «рухівці» організували дві атаки, схожі на небезпечні, проте до завершального удару справу так і не довели. Криза винниківського колективу триває. І з неї потрібно виходити якомога швидше. Наступний поєдинок у рамках Першої ліги винниківський «Рух» зіграє в суботу, 8-го вересня, в Миколаєві проти місцевого однойменного клубу.