Поразка в галицько-волинському дербі (ВІДЕО)

Головна Новини / Поразка в галицько-волинському дербі (ВІДЕО)

На гол «рухівця» Романа Никитюка на початку зустрічі гості з Луцька відповіли трьома взяттями воріт після перерви, і таким чином «волиняни» здобули вольову перемогу з рахунком 3:1.

«Рух» (Винники) – «Волинь» (Луцьк) – 1:3 (1:0)

Голи: Никитюк, 2 – Карпенко, 50; Заставний, 60, автогол; Яковлєв, 78

«Рух»: Ільющенков (кап.), Заставний, Никитюк, Лобай, Писко (Бусько, 84), Б.Баранець (Копина, 63), Брікнер (Г.Баранець, 67), Буй (Грисьо, 73), Русин, Ременюк, Батальський (Загорулько, 73). Головний тренер: Юрій Вірт

«Волинь»: Неділько, Сімінін (кап.), Болденков, Горопевшек, Цюпа, Курко (Козьбан, 38), Неплях, Хагназарі (Зінкевич, 77), Бартуловіч (Яковлєв, 58), Кожанов (Петько, 90+2), Карпенко (Климець, 69). Головний тренер: Андрій Тлумак

Попередження: Никитюк, 66 – Зінкевич, 81

14 тур, 20.10.2018. Львів, стадіон «Україна». Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)

Цього сезону «Рух» із рахунком 1:3 вдома поступився двічі: у матчі 1-го туру з «Дніпром-1» та сьогодні з луцькою «Волинню». І складається таке враження, що саме ці колективи виглядають наразі найсолідніше в Першій лізі. Принаймні такий висновок можна зробити з гри за зустрічами винниківської команди з усіма учасниками (за винятком «Сум») цьогорічних змагань у другому за силою футбольному чемпіонаті України.

Суботній поєдинок на львівському стадіоні «Україна» винниківські футболісти розпочали дуже потужно. Вони ошелешили суперників зі сусідньої області хвилями атак на старті. Вже на 33-ій секунді гри ледь не відзначився голом Ростислав Русин, ефектним ударом перекинувши м’яч через голкіпера гостей, – проте лише кутовий.

А подача з кута поля виявилася результативною. Стандарт виконав Борис Баранець, на ближній стійці траєкторію польоту м’яча дещо скорегував головою Олександр Батальський, а центральний захисник «Руху» Роман Никитюк, наче справжній форвард, випередив своїх колег за амплуа з луцької команди та ногою спрямував м’яч повз голкіпера Віталія Неділька – 1:0. Цікаво, що «Волині» забив 25-річний вихованець волинського футболу.

«Рухівці» на цьому й не думали зупинятися і на початку гри створили ще декілька небезпечних моментів біля воріт лучан. Зокрема, на вістрі атаки намагалися загострювати Андрій Ременюк, Ростислав Русин, Борис Баранець, Микола Буй та інші гравці. Подекуди бракувало влучності, в інших епізодах гравці «Волині» блокували удари, та й воротар Віталій Неділько грав надійно.

Поступово гості оговталися на львівській «Україні», яка є рідною для їхнього головного тренера Андрія Тлумака, і вже самі загрожували воротам Олександра Ільющенкова – голкіпер винниківської команди до перерви здійснив декілька чудових сейвів, що дозволило деяким уболівальникам та фахівцям на трибунах називати його чи не найкращим гравцем у складі господарів у першому таймі. А у «волинян» нагадували про себе досвідчені Младен Бартуловіч та Денис Кожанов – виконавці, котрі добре знайомі львівським прихильникам футболу.

Здавалося, що друга частина зустрічі стартувала з тим же сценарієм, що і перша. Проте поступово стало помітно, що лучани діють значно змобілізованіше та солідніше, ніж до перерви. І на 50-ій хвилині відбувся вирівнювальний гол – вправним навісом із правого флангу від досвідченого капітана «Волині» Сергія Сімініна скористався Ігор Карпенко, який головою спрямував м’яч у ворота, – 1:1.

У гостей пішла гра – і на 60-ій хвилині вони рахунок зрівняли. Знову чудова комбінація за відсутності належної протидії від господарів, і після гострого прострілу теж з правого краю від іранця Сіаваша Хаґназарі Володимир Заставний, роблячи максиму зусиль для того, щоби м’яч не потрапив до Дмитра Козьбана, зрізав м’яч у власні ворота – 1:2.

Футболісти винниківської команди пробували зарадити ситуації – на вістрі перспективних комбінацій опинялися Юрій Копина (пробивав здалеку), Ростислав Русин, Андрій Ременюк та інші. Однак натомість «рухівці» пропустили втретє. Після стандарту з правого крила атаки «Волині» значна частина футболістів «Руху» скупчилася в одній зоні, а на підбиранні сам виявився Андрій Яковлєв, який таким чином отримав час на те, щоби зупинити м’яч і пробити у дальній від Олександра Ільющенкова кут воріт – 1:3.

До честі господарів – вони не знітилися після такого перебігу подій, а останні хвилини гри взагалі перетворилися на навалу від винниківської команди. Та все ж ні Максимові Грисю, ні Ростиславові Русину, ні Андрієві Ременюку, ні Григорієві Баранцю, ні іншим їх партнерам по команді на гол напрацювати не вдалося.

До закінчення першого кола підопічним Юрія Вірта залишився один матч. Попередньо в суботу, 27-го жовтня, винниківська делегація гостюватиме в Сумах, де зіграє з місцевою однойменною командою.