Рефері з Івано-Франківська – на матчі «Рух» – «Оболонь-Бровар»

Головна Новини / Рефері з Івано-Франківська – на матчі «Рух» – «Оболонь-Бровар»

Вдруге цього сезону на грі винниківської команди працюватиме арбітр Анастасія Романюк – це станеться в заключному офіційному поєдинку року для «рухівців».

Суддя з Івано-Франківська виведе на поле стадіону «Україна» футболістів винниківського «Руху» та київської «Оболоні-Бровар». До цього вона обслуговувала матч, результат якого згодом скасували через зняття харківської «Кобри» зі змагань. Тоді на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках (3-ій тур, 04.08.2018) «рухівці» вирвали перемогу над слобожанцями перед фінальним свистком (2:1) – у господарів голами відзначилися Ігор Дуць (12-та хвилина) та Михайло Козак (90+1), у харків’ян – Владислав Бобров (44).

Минулого сезону рефері зі сусіднього обласного центру теж одного разу працювала на матчі за участю «рухівців». Це була остання зустріч 2017-го року (22-ий тур, 17-го листопада), і в ній винниківська команда впевнено обіграла краматорський «Авангард» 2:0. Перемогу принесли влучні удари Віктора Хомченка (28-ма хвилина) та Назара Вербного (38-ма хвилина, з пенальті).

Анастасія Романюк є арбітром ФІФА і чудово проявляє себе у важливих міжнародних баталіях, неодноразово її визнавали найкращою у різноманітних номінаціях серед футбольних арбітрів. Суддівство мешканка Івано-Франківська розпочала 2005-го року, коли пробувала себе на іграх регіональних змагань. Далі за традиційною ієрархією – 2006-го року перейшла на зустрічі Дитячо-юнацької футбольної ліги України та різноманітних аматорських турнірів. Професійний статус Анастасія Романюк отримала 2012-го року, коли розпочала судити поєдинки Другої ліги України. А розпочинаючи з 2017-го року, вона вже працює у Першій професійній лізі українського футболу.

Допомагатимуть Анастасії Романюк під час матчу на стадіоні «Україна» асистенти арбітра  з Харкова – Володимир Думенко та Микола Близнюк. Четвертий арбітр – львів’янин Андрій Холявко. Спостерігач арбітражу та директор матчу – Сергій Скрипак, який представляє Київську область.