«Рух» і «Жемчужину» розсудить арбітр із Хмельницького

Головна Новини / «Рух» і «Жемчужину» розсудить арбітр із Хмельницького

Минулого сезону, коли поєдинки за участю винниківської команди доручали обслуговувати Віталієві Маляру, «рухівці» часто перемагали своїх суперників. Зокрема, 30-річний хмельницький рефері працював на трьох успішних домашніх зустрічах винниківського «Руху» – проти «Арсенала-Київщини» (5:1), «Металурга» (6:1) та «Інгульця-2» (3:2).

Загалом молодий, але, за оцінками футбольних експертів, дуже перспективний арбітр Віталій Маляр кар’єру розпочав на матчах регіональних змагань (2005-2006-ий роки), згодом упродовж 7-ми років (2007-2014) обслуговував ігри Дитячо-юнацької футбольної ліги та аматорських змагань України, далі турніри U-19, які проходять під егідою української Прем’єр-ліги. Потім стартував стрімкий злет професійної кар’єри Віталія Маляра – з 2016-го він судив матчі у Другій лізі. Отримавши схвальні відгуки від спеціалістів, з 2017-го року перейшов на рівень Першої ліги. Віталія Маляра характеризують, як прогресивного і доволі жорсткого арбітра, який не скупиться на жовті та червоні картки, однак відзначають його вміння тримати ситуацію на футбольному полі під контролем.

Допомагатимуть хмельницькому рефері асистенти Ігор Гарлач з Ужгорода та Михайло Юхименко з Луцька. Четвертий арбітр – Ярослав Леськів із Миколаєва Львівської області. Директор матчу і спостерігач арбітражу – Юрій Буренко з Києва.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти