«Рух» і «Кремінь» розсудить киянин Деревінський

Головна Новини / «Рух» і «Кремінь» розсудить киянин Деревінський

Київський арбітр перетинався з винниківською командою цього сезону одного разу – 9-го серпня у рамках 5-го туру Першої ліги «Рух» поступився у Краматорську місцевому «Авангарду» (1:2).

Тоді видався доволі складний поєдинок, який виявився останнім на посаді головного тренера винниківського колективу для Руслана Мостового, і «рухівці» розпочали новий етап свого розвитку у професійному футболі.

Щодо 28-річного рефері з Києва Олексія Деревінського, то він є сином Олега Деревінського, колишнього півзахисника дублерського складу київського «Динамо», «Металіста» (1988-го року брав у складі харків'ян Кубок СРСР) і низки інших українських команд, який потім став арбітром, обслуговував, зокрема, фінал Кубка України 2010-го року. Деревінський-молодший теж пробував себе у якості гравця, виступав на позиції півзахисника, проте згодом зосередився на суддівській кар’єрі.

У регіональних змаганнях у ролі арбітра Олексій Деревінський з’явився ще 2007-го року. З наступного року розпочав судити матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги та аматорських першостей. На обслуговування зустрічей професійного рівня у Другій лізі вийшов 2011-го року, а з 2016-го він став рефері у Першій лізі.

Допомагатимуть Олексієві Деревінському під час матчу «Руху» на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках проти кременчуцького «Кременя» асистенти арбітра Андрій Лібстер із Луганська та Віталій Федорок із Чернігова. Четвертий арбітр – Олександр Шандор зі Львова. Спостерігач арбітражу та директор матчу – Юрій Скорейко із Чернівців.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти