«Рух» і «Волинь» розсудить арбітр із Фастова

Головна Новини / «Рух» і «Волинь» розсудить арбітр із Фастова

Представнику Київської області Дмитрові Денисюку доручено обслуговувати західноукраїнське дербі у 16-му турі Першої ліги. На матчах цього дивізіону українського футболу 30-річний рефері працює лише перший рік. Образно кажучи, він підвищився у класі разом із винниківським «Рухом – з Другої ліги у Першу. Експерти відзначають чітку і професійну манеру проведення матчів Дмитром Денисюком, після чого зазвичай у команд-учасниць не виникає претензій до арбітражу.

Перші кроки у футбольному суддівстві Дмитро Денисюк робив 2006-го року, коли розпочав судити регіональні змагання. З наступного року працював уже на футбольних зустрічах Дитячо-юнацької футбольної ліги України та різноманітних турнірах серед аматори. Професійного статусу арбітр із Фастова Київської області набув 2012-го року – тоді став учасником баталій у Другій професійній лізі українського футболу. До речі, там пересікався і з винниківським «Рухом». Ось тепер наступна їхня зустріч – уже у Першій лізі.

Асистентами Дмитра Денисюка під час матчу, який відбудеться у середу, 11-го жовтня, на винниківському стадіоні імені Богдана Маркевича, стануть Ігор Гарлач з Ужгорода та Дмитро Попельницький із Кропивницького. Четвертий арбітр – Олександр Шандор зі Львова. Спостерігач арбітражу та директор матчу – Роман Гамаль із Чернівців.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти