«Рух» стартував нічиєю з «Тоболом» (Фото+Відео)

Головна Новини / «Рух» стартував нічиєю з «Тоболом» (Фото+Відео)

Перший товариський матч під час турецького збору футболісти винниківської команди зіграли внічию (1:1) з однією з найсильніших команд Казахстану – «Тоболом», обмінявшись голами ще в першому таймі.

«Тобол» (Костонай, Казахстан) – «Рух» (Винники, Україна) – 1:1 (1:1)

Голи: Копина (10) – Молдокараєв (35)

«Тобол»: Котляр, Абилгази (Кобін, 65), Шиков (Сартаков, 65), Кассай (Мірошниченко, 65), Вух (Нургалієв, 65), Молдакараєв, Жакупов (Шиндер, 65) Квеквескірі (Дарабаєв, 65), Загвосткін (Турисбек, 65)

«Рух»: Ільющенков (Дяченко, 46), Заставний (Грисьо, 46), Дуць, В.Білий (Никитюк, 46), Писко, Копина, Русин (Козловський, 46), Лозовий (Буй, 46), Б.Баранець, Г.Баранець (Козак, 46), Зубар (Хомченко, 46)

Белек (Туреччина)

Відверто кажучи, перед грою з «Тоболом» у багатьох представників «Руху» виникали певні побоювання за підсумковий результат. Головна причина – перехід зі штучного покриття на трав’яне. Ще один фактор – це акліматизація та виснаженість після дороги. Третя причина – амбітний суперник, у складі якого чимало збірників з інших країн.

Однак стартові хвилини матчу показали, що «рухівці» готові грати з одними з найкращих команд Казахстану на рівних. Більше того, в багатьох компонентах команда Андрія Кікотя переважала футболістів «Тобола». Неабиякої впевненості жовто-чорним додав швидкий гол, коли на 10-ій хвилині зустрічі після подачі від Заставного Копина виграв повітряну дуель і переправив шкіряного у сітку.

Відповідь казахстанців відбулася у середині першого тайму – теж небезпечно головою пробивав Завгосткін, але жовто-чорних підстрахувала поперечка. Гольовий шанс «тоболівці» знайшли вже ближче до перерви. Після розіграшу кутового ніким не прикритий Молдакараєв відновив паритет. Та все ж у кращому настрої відпочивати могли йти «рухівці», вже по-фірмовому розкішну передачу з лівого флангу зробив Писко, а Григорій Баранець в падінні головою її замикав, м’яч пролетів поруч зі стійкою.

По перерві Андрій Кікоть випустив на поле відразу 7-ох нових виконавців, згодом велику ротацію зробив і наставник «Тобола» Володимир Никитенко. Варто відзначити появу на полі добре відомих українським уболівальникам Василя Кобіна й Антона Шиндера, останній перебуває у цій команді на перегляді. Але навіть із такими досвідченими виконавцями гра була рівною з невеликою кількістю моментів, відтак завершилася справедливим нічийним результатом 1:1.

Наступний матч винниківчани проведуть у неділю 25-го лютого. О 14.00 рухівці зустрінуться з казахстанським «Кираном».