«Рух» та «Авангард» розсудить Денисюк

Головна Новини / «Рух» та «Авангард» розсудить Денисюк

Минулого сезону в Першій лізі рефері з Фастова Київської області Дмитро Денисюк тричі працював головним арбітром на матчах «Руху» – у них зафіксовано одну перемогу винниківської команди та дві результативні нічиї.

Серед цих поєдинків – протистояння з луцькою «Волинню» у 16-му турі (11.10.2017), коли лише гол Назара Вербного на 83-ій хвилині приніс успіх «рухівцям» (1:0). А також зустріч 25-го туру (02.04.2018) у Черкасах із «Черкаським Дніпром» – тоді Григорій Баранець до перерви відкрив рахунок із пенальті, господарі на це відповіли взяттями воріт від Романа Локтіонова та Антона Крамара, проте завдяки вдалому виходу на заміну та хорошій грі головою Романа Никитюка гості звели матч до нічиєї 2:2. Так само нічиєю за суддівства Дмитра Денисюка закінчилася гра 30-го туру (28.04.2018) у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича «Рух» – «Миколаїв» (3:3). У господарів дубль до свого рахунку записав Михайло Козак, ще один гол – у пасиві Станіслава Чучмана, який зрізав м’яч у свої ворота.

Перші кроки у футбольному суддівстві тепер уже 35-річний Дмитро Денисюк робив 2006-го року, коли розпочав судити регіональні змагання. З наступного року працював на футбольних зустрічах Дитячо-юнацької футбольної ліги України та різноманітних турнірах серед аматорів. Професійного статусу арбітр із Фастова Київської області набув 2012-го року – тоді став учасником баталій у Другій професійній лізі українського футболу. До речі, там теж пересікався і з винниківським «Рухом». Із минулого року Дмитро Денисюк – арбітр Першої ліги.

На суботньому матчі у Винниках проти краматорського «Авангарда» йому допомагатимуть асистенти арбітра Володимир Думенко з Харкова та Дмитро Попельницький із Кропивницького. Четвертий арбітр – Роман Блавацький зі Львова. Спостерігач арбітражу та директор матчу – Василь Бурмич із Хмельницького.