Спаринг Рух - Миколаїв. Прев’ю.

Головна Новини / Спаринг Рух - Миколаїв. Прев’ю.

У середу 14 лютого об 11.30 у Винниках на стадіоні ім. Б. Маркевича «Рух» проведе третій контрольний поєдинок у рамках других тренувальних зборів. У суперниках чинний чемпіон Львівської області - ФК «Миколаїв».

Цей клуб  чекав на «золоті» нагороди 25 років! Минулого сезону миколаївці здобули омріяне чемпіонство та стали володарями Суперкубка області. Беззаперечно, головним творцем успіху є Віталій Пономарьов. Він і отримав звання найкращого тренера за підсумками 2017 року. Звісно, «золота» не було б без чудових футболістів у складі. Зокрема у перегонах бомбардирів переміг Ігор Балух – в його активі 21 гол в обласній Прем’єр-лізі. Назара Міліщука визнали найкращим гравцем сезону. І він, окрилений успіхом, нещодавно переїхав до Канади у пошуках кращого життя. Також взимку залишили «Миколаїв» Богдан Хмизов, Володимир Вербний, Юрій Сень та Іван Шуга.  

Замінити досвідчених футболістів покликані молоді і талановиті виконавці, а також ті гравці, які зможуть разом з «Миколаєвом» захисти титул чемпіона області. Зараз у таборі команди перебувають Сергій Шафранський, Михайло Дячук-Ставицький, Ігор Ільків, Святослав Гірний та Віталій Ільчишин. Але і на цьому трансферна кампанія для команди Віталія Пономарьова не завершена. Зараз тривають перемовини з кількома гравцями і, швидше за все, у складі «Миколаєва» ми побачимо більше нових обличь. Влітку клуб планує взяти участь у чемпіонаті України серед аматорів, а в обласній Прем’єр-лізі спробує повторити минулорічний подвиг.

Після виходу з відпустки команда тричі на тиждень тренується, а також бере участь у Меморіалі Юста, де на стадії групового турніру здобула дві перемоги. Поєдинок на тлі такого суперника, як «Рух», для «Миколаєва» - чудова можливість перевірити свій рівень. Тож, як завше, попри статус товариського, матч буде цікавим.

  •  

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти