Спаринг. «Рух» - «Нива» - 0:0 (Відео)

Головна Новини / Спаринг. «Рух» - «Нива» - 0:0 (Відео)

Попри величезну кількість моментів, два пенальті та загалом видовищну гру, команди так і не змогли потішити уболівальники голами. Виннникіський «Рух» і тернопільська «Нива» у товариському матчі сильнішого не виявили. Можливо, на діях позначилася втома, яка накопичилася під час тренувальних зборів.

«Рух» (Винники) – «Нива» (Тернопіль) – 0:0

На 78-ій хвилині Хомченко не реалізував пенальті – воротар.

На 80-ій хвилині Апанчук не реалізував пенальті – воротар.

«Рух»: Дяченко (Ільющенков, 46), потенційний новачок, Писко, Никитюк (Дуць,46), В.Білий, Чепелюк (Б.Баранець, 46), Копина, Макар (Г.Баранець, 43), Хомченко, потенційний новачок, Буй.

«Нива»: Жмурко, Хруставка, Пікуль, Чорномаз, Герт, Кохман, Макогон, Кривий, Гатало, Волошин, Литовченко.

Стадіон імені Богдана Маркевича. 300 глядачів. Арбітр: Степан Лапко (Львів)

У третьому спарингу літнього міжсезоння винниківський "Рух" зіграв у безгольову нічию з тернопільською «Нивою». Безсумнівно, у такому результаті заслуга воротарів обох команд, які цього недільного вечора видали блискучі поєдинки. Досить несподівано першим у роботі задіяним був кіпер «Руху» Дяченко, який у стартові 5 хвилин двічі нівелював загрозу біля своїх воріт. Особливо класно Олександр зіграв у другому епізоді, коли зреагував на підступний удар Литовченка.

Така активність гостей одразу змусила згадати про кадрові втрати жовто-чорних, адже одразу шестеро винниківчан перебувають у лазареті, і, мабуть, відсутність Івана Білого, Михайла Козака, Максима Грися, потенційного новачка Ростислава Русина, та особливо Святослава Зубара – далася взнаки. Досі за грою команди з трибун спостерігає Іван Брікнер, хоча його дебют за «Рух» очікується вже найближчим часом.  Іще на лаві для запасних опинилися брати Баранці і Дуць, тож по суті Андрій Кікоть грав незвичним та експериментальним складом. На вістрі атаки діяв Буй, під ним Хомченко, в опорній зоні розташувалися Копина -Чепелюк, лівий фланг закрили Писко і потенційний новачок, праворуч теж пробував себе проявити можливий новобранець, а допомагав йому у цьому Макар. У центрі захисту розташувалися Василь Білий та Роман Никитюк.

Отримавши холодний душ у вигляді двох швидких та гострих атак, жовто-чорні розпочали діяти агресивніше і поступово перехопили ініціативу, яка втілилася у купу гольових моментів. Однак активні Копина, Буй та Хомченко свої чудові шанси змарнували. Часто на заваді «рухівцям» ставав голкіпер «Ниви» Жмурко, який ловив абсолютне все, що летіло у рамку воріт. На жаль, до неефективної реалізації додалася іще одна неприємність, під час атака у простій ігровій ситуації травмувався Володимир Макар, півзахисник залишив поле лише з допомогою лікаря Романа Вайди. Про усі деталі цього ушкодження ми повідомимо найближчим часом. Травмованого Макара замінив Григорій Баранець і відразу віддав класний пас п’яткою на Хомченка, але нападник свою дуель Жмурку програв.

У другому таймі кількість небезпечних моментів виявилася меншою, зате були одинадцятиметрові удари. Спершу на 78-ій хвилині оборонець «Ниви» Чорномаз у своєму штрафному майданчику збив Хомченка, він і взявся виконувати пенальті. Утім – знову наміри нападника «Руху» прочитав Жмурко.

Через дві хвилини вже гості заробили ідентичний шанс. Це Апанчук мчав до воріт винниківчан, його підштовхнув Никитюк, і арбітр Степан Лапко без вагань вказав на позначку. Постраждалий сам же вирішив виконати вирок, але капітан жовто-чорних проявив свою високу майстерність і врятував команду від пропущеного гола. Голкіпери обох команд доклали максимум зусиль, аби їхні ворота залишилися недоторканими. Відтак, на стадіоні імені Богдана Маркевича зафіксовано власну гру, у якій рахунок так і ніхто не відкрив, нічия 0:0.

Наступний спаринг «рухівці» проведуть знову у Виннниках. Цієї середи, 11-го липня, суперником команди Андрія Кікотя буде івано-франківське «Прикарпаття». Початок матчу запланований на 17.00.