Турецькі збори. День 13-ий (Фото + Відео)

Головна Новини / Турецькі збори. День 13-ий (Фото + Відео)

Після вчорашнього поєдинку з «Іслоччю» тренерський штаб винниківського «Руху» прийняв рішення провести лише одне ранкове тренування, а вже у другій половині дня команда отримала відпочинок.

Сьогоднішнє заняття жовто-чорних розпочалося з теоретичного аналізу минулого матчу з білоруською «Іслоччю». Головний тренер винниківчан Андрій Кікоть вказав підопічним на помилки та розповів про шляхи їх вирішення. Далі відбулося тренування відновленого характеру: пробіжка, розминка і вправи статичні. А на десерт – відбулася улюблена гра футболістів – теніс-бол або, як ще її називають гравці, «американка».

Запеклі баталії точилися між тренерським штабом та гравцями. Роману Манорику склали компанію Андрій Кікоть та Ростислав Горецький, а капітану Володимиру Заставному – Євген Лозовий і Олександр Дяченко. У запеклій боротьбі фортуна посміхнулася досвідченішим наставникам.

По обіді палаюче сонце змусило всіх залишити комфортні номери і перейти до моря. Стовпчик термометра показував +20, тож делегація «Руху» досхочу покупалася, позасмагала, а дехто продовжив змагання на піску.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти