У Сумах судитиме киянин Павлюк

Головна Новини / У Сумах судитиме киянин Павлюк

На матчі Першої ліги між командами «Суми» та «Рух» працюватиме Олександр Павлюк, який цього сезону вже одного разу обслуговував гру за участю винниківської команди.

Було це 29-го вересня 2017-го року на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках, де «рухівці» приймали «Інгулець». Тоді поєдинок 14-го туру завершився внічию 1:1, а київський арбітр у проміжку приблизно півтори хвилини призначив два цілком справедливі пенальті у ворота гостей, які, щоправда, господарі не реалізували.

Загалом – 37-річний Олександр Павлюк має достатній досвід роботи на такому рівні, неодноразово у турнірних баталіях він перетинався і з винниківським «Рухом». Перші кроки у суддівстві робив іще 1997-го року, коли пробував себе на поєдинках різних регіональних змагань. Зарекомендувавши себе перспективним арбітром, згодом – приблизно через два роки – перейшов у Дитячо-юнацьку футбольну лігу України та турніри серед аматорських колективів різного рівня в  Україні. З 2004-го року вже піднявся на професійний рівень українського футболу, коли розпочав проводити двобої Другої ліги. А з 2010-го працює на першолігових поєдинках.

Допомагатимуть Олександрові Павлюку на матчі в Сумах асистенти арбітра Дмитро Попельницький із Кропивницького та Денис Сердюк із Полтави. Четвертий арбітр – Ярослав Пєсоцький із Сум. Спостерігач арбітражу та директор поєдинку «Суми» – «Рух» (Винники) – Віталій Дяденко з Кропивницького.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти