Уболівальники «Руху» проголосували за Ільющенкова

Головна Новини / Уболівальники «Руху» проголосували за Ільющенкова

Воротар винниківської команди, на думку її прихильників, став найкориснішим гравцем переможного матчу з луцькою «Волинню». Зіграти «на нуль» надзвичайно важливо для будь-якого голкіпера. Ось і Олександр Ільющенков у галицько-волинському дербі виконав це завдання, здійснивши при цьому декілька хороших сейвів. Та найголовніше, що він своєю упевненістю під час поєдинку заряджав і польових гравців, особливо футболістів, які діяли на оборону. Це оцінили вболівальники під час традиційного голосування на нашому сайті – і 40 відсотків респондентів віддали свої голоси Олександрові Ільющенкову, який таке визнання отримує уже не вперше.

На другому місці з 28-ма відсотками голосів – півзахисник Назар Вербний, автор єдиного гола, який приніс винниківській команді три очки і зміцнив позицію у турнірній таблиці. Крім виконання безпосередніх обов’язків на футбольному полі Назар часто підключався до атак, і одне з них виявилося продуктивним.

Третій в опитуванні – Максим Грисьо – 12 відсотків. Ще один орендований у «Карпат» футболіст дуже вдало ввійшов у гру з-під заміни, максимально додавши гостроти під час флангових наступальних дій, відзначався активністю та креативністю, став організатором декількох хороших комбінацій «рухівців».

Відзначили в опитуванні за підсумками поєдинку з «волинянами» і надійного захисника, автора гольової передачі та виконавця більшості стандартів Василя Білого (9,3%), активного плеймейкера та творця небезпечних атак на ворота суперника Григорія Баранця (6,7%), а також Володимира Заставного, Миколу Буя і Бориса Баранця.

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти