«Мир» (Горностаївка) – «Рух» (Винники) – 0:0

«Мир»: Кулинич, Рафальський (кап.), Чмеленко, Іздебський, Притиковський, Томенко, Цурупін, Шмиголь (Іванченко, 46), Фатій, Савченко (Шваб, 72), Доценко. Головний тренер: Віктор Богатир

«Рух»: Шевчук, Романюк, Федорів, Чучман, Бідловський, Копина, Кікоть (кап.) (Садоха, 65), Г.Баранець, Б.Баранець, Габовда (Дмитрух, 81), Бохашвілі. Головний тренер: Руслан Мостовий

Попередження: Цурупін, 25; Іванченко, 53; Притиковський, 59 – Кікоть, 33; Г.Баранець, 59; Чучман, 63

22.04.2017. с.Горностаївка. Стадіон «Затис». Арбітр: Владислав Дорош (Київ); 500 глядачів

Мир із «Миром» з рахунком 0:0 – перша суха нічия винниківського «Руху» у професійному статусі. У певному роді унікальні результати демонструють футболісти «Руху» у весняній стадії чемпіонату України серед команд другої ліги. Вдома – лише переконливі розгроми всіх суперників, натомість з виїздів ще не привезли жодної перемоги, навіть попри те, що деякі опоненти відчутно поступалися у класі. Неприємна тенденція простежується…

Перед поїздкою у Горностаївку Новотроїцького району Херсонської області гравці винниківської команди розповідали в інтерв’ю, що спробують порушити неприємну тенденцію, але знову, на жаль, не вийшло. Хоча вже на початку зустрічі гості з Львівщини чітко окреслили свої плани, помчавши в атаку. На 4-ій хвилині Євген Бохашвілі пробив дещо вище від воріт зі штрафного. Невдовзі після передачі з лівого флангу від Володимира Бідловського головою небезпечно пробивав Борис Баранець – знову над поперечкою. А згодом Юрій Габовда, отримавши пас із правого флангу від Віталія Романюка, пробив у дальній від голкіпера кут – однак воротар «Миру» ліквідував загрозу.

Стартовий натиск не приніс успіху винниківській команді. І господарі, які діяли в основному на оборону, дещо вирівняли гру. Проте наприкінці тайму гості знову додали у русі. На ударних позиціях опинялися Юрій Габовда та двічі Євген Бохашвілі. Останній перед самим свистком на перерву не влучив у ворота – хоча м’яч пройшов близько біля штанги.

Другий тайм теж розпочався моментом форварда «Руху», проте знову не влучно. А на 60-ій хвилині виникнув найреальніший момент для взяття воріт у винниківської команди. Кутовий від Володимира Бідловського, Євген Бохашвілі, вигравши повітряну дуель, скинув м’яч на дальню штангу, та вусе ж Юрій Копина не влучив у фактично вже незахищені ворота.

Згодом двома стандартами та ударами по воротах Юрія Шевчука нагадали про себе горностаївські футболісти, проте голкіпер «Руху» діяв надійно. А далі гравці «Миру» засіли в захисті, поставивши перед власним штрафним майданчиком великий «автобус». «Рухівці» ж зарадити ситуації не змогли. Тому вирвати перемогу так і не вдалося. На останніх хвилинах зустрічі можна пригадати хіба що небезпечний удар Віталія Романюка. І, мабуть, все. Нічия 0:0, яка позитивних емоцій прихильникам «Руху», звичайно не принесла.