Віктору Хомченку – 23!

Головна Новини / Віктору Хомченку – 23!

Найкращий бомбардир «Рух» у Першій лізі сьогодні, 11-го листопада, відзначає День народження. Кажуть, що якщо у футболіста на святковий День народження випадає офіційний важливий матч чемпіонату, то це принесе успіхи у подальшій його кар’єрі. Саме так трапилося з нападником винниківського «Руху» Віктором Хомченком, який у дату своїх уродин вийде на футбольне поле у виїзному поєдинку з «Балканами». Бажаємо Тобі, Вікторе, щоби такі передбачення справдилися!

А ще зичимо у 23-ій День народження міцного здоров’я, всеосяжного щастя, неодмінного здійснення планів, мрій, і сподівань, футбольного фарту, теплоти й добра в особистому житті та великих здобутків у футбольній кар’єрі!

За ще відносно недовгий вік у футболі, який розпочався у Ковелі, Віктор Хомченко встиг уже пограти за три професійні колективи – луцьку «Волинь», львівські «Карпати» та ось тепер – винниківський «Рух». Наразі в історію «жовто-чорних» він входить, як найкращий голеадор команди у Першій лізі (5 голів на теперішній момент). Щиро бажаємо не зупинятися на досягнутому, і хай усі футбольні двері відкриваються перед тобою!

З роси і води!

Підписатися

Для ексклюзивних пропозиції

та останніх новин

Зворотній зв'язок

Контакти