Впевнена перемога «Руху» (Відео)

Головна Новини / Впевнена перемога «Руху» (Відео)

По голу у кожному з таймів – від Святослава Зубара на 15-ій хвилині та Бориса Баранця на 69-ій з пенальті – принесли перемогу винниківській команді над охтирським «Нафтовиком-Укрнафтою» (2:0).

«Рух» (Винники) – «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) – 2:0 (1:0)

Голи: Зубар, 15; Б.Баранець, 69, з пенальті

«Рух»: Ільющенков, Заставний (кап.), Дуць, І.Білий, Писко, Копина, Б.Баранець (Никитюк, 83), Грисьо (Макар, 81), Лозовий (Чепелюк, 78), Г.Баранець (Козак, 64), Зубар (Хомченко, 63). Головний тренер: Андрій КІКОТЬ

«Нафтовик-Укрнафта»: Данкович, Логінов, Корж, Мироненко, Васильєв (кап.) (Віксич, 74), Ляшенко, Сачко (Яременко, 65), Кателін, Суханов (Скакун, 71), Антюх (Лапін, 78), Баранник (Васильченко, 71). Головний тренер: Володимир КНИШ

Попередження: Чепелюк, 90+1 – Антюх, 25; Логінов, 72

26 тур. 07.04.2018. Винники, стадіон імені Богдана Маркевича. Арбітр: І.Салаш (Калуш)

Команди підійшли до поєдинку у Винниках у різному психологічному настрої. «Рухівці» мали за спиною хорошу 7-матчеву безпрограшну серію (5 перемог і 2 нічиї), а «нафтовики» цього року навіть унічию не спромоглися зіграти – тричі програли і дещо загрузли на низовині турнірної таблиці.

Тому винниківських футболістів ще до початку гри вважали явними фаворитами, і вони підтвердили це своєю грою. Уже на 1-ій хвилині зустрічі стрімкий рейд Грися ледь не завершився результативно, проте футболісти з Охтирки все ж таки відбилися.

Після стартового ривка «рухівці» дещо заспокоїлися, а згодом знову активізувалися, і це принесло результат – стандарт у виконанні Бориса Баранця, продовження головою від Зубара, і м’яч від захисників знову потрапив до Святослава, який не забарився з ударом у кут воріт і відкрив рахунок – 1:0.

На цьому підопічні Андрія Кікотя не зупинилися і могли подвоювати перевагу ще до перерви. На 24-ій хвилині знову загрожував воротам суперників Зубар, згодом спробував відзначитися зі штрафного Іван Білий. А найбільше небезпеки володінням голкіпера Данковича, до речі, вихованця львівського футболу, господарі створили на останніх хвилин тайму. Активністю у ці хвилини вирізнявся капітан Заставний. Спочатку після навісу від Володимира майстерно пропустив м’яч Григорій Баранець, а Зубар із близької відстані вручив явно у руку захиснику «Нафтовика», арбітр епізод проігнорував, а добивання у Святослава не вийшло – повз ворота. А згодом знову спрацювала двійка Заставний – Зубар, і Святослав ціною травми пробив у ворота, що правда, голкіпер охтирців правильно вибрав позицію. А на 43-ій хвилині стрімку атаку розігнали Копина і Грисьо, проте постріл Максима заблокував в останній момент оборонець Логінов.

У другому таймі сценарій поєдинку не змінився. «Рухівці» продовжили атакувати і діяти попереду досить гостро, а в «нафтовиків», попри певні спроби, мало що виходило в креативі. На 55-ій хвилині після навісу від Писка ледь не завершив атаку Копина. А на 69-ій хвилині перевага господарів логічно призвела до другого взяття воріт. Хомченко, який незадовго до того вийшов на заміну, традиційно для себе пішов у дриблінг у чужому штрафному майданчику, після чого його відверто збив із ніг капітан гостей Васильєв, калуський арбітр Іван Салаш без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку – вирок майстерно виконав Борис Баранець, який наразі цього року за системою «гол + пас» є явним лідером «Руху» (1 + 2).

На 70-их хвилин узявся пристрілюватися до воріт опонентів лівий оборонець Писко – спочатку він спробував зі штрафного, не вийшло, однак згодом зіграв дуже креативно і зовнішнім боком стопи з кута штрафного майданчика закручував м’яс у дальній кут – якихось десятків сантиметрів не вистачило до ефектного взяття воріт.

Ну, і вже звично наприкінці тайму футболісти винниківської команди знову суттєво загострили. Відразу два моменти виникнули на 80-ій хвилині: Грисьо з правого краю прострілив у карну зону, Борис Баранець відкинув м’яч на Чепелюка, який вперше з’явився на полі після травми, і, можливо, бути би голу, якби не захисник, котрий ногою відбив м’яч. І тут же Заставний на тому ж фланзі ефектно накрутив суперників, віддав м’яч поближче до воротарського майданчика, де не влучив Козак, проте Хомченко підтримав атаку, знову продемонстрував дриблерські якості і, здавалося би, забивав – та цього разу воротар Данкович явно врятував охтирську команду, в останній момент ногою перевівши м’яч на кутовий.

А ще через півтора хвилини Писко подав із кутової позначки, м’яч від оборонців «Нафтовика-Укрнафти» відлетів до Бориса Баранця, який з вигідної позиції трохи не влучив у рамку – вище від поперечки. Гості спромоглися хіба що на два удари наприкінці гри (намагалися щось придумати Васильченко і Логінов), однак вони виявилися невлучними, та й особливої небезпеки ворота Ільющенкова не носили.

Отож, переконлива перемога винниківського «Руху» 2:0, яка вивела команду з Львівщини на 7-му сходинку турнірної таблиці Першої ліги і залишила прихильників колективу у хорошому настрої напередодні Великодніх свят.