Юрій Вірт розпочав із перемоги (Відео)

Головна Новини / Юрій Вірт розпочав із перемоги (Відео)

Дебютний поєдинок біля керма винниківського «Руху» виявився успішним для головного тренера Юрія Вірта – наприкінці кожного з таймів голами відзначилися Андрій Бусько й Артур Загорулько.

«Зірка» (Кропивницький) – «Рух» (Винники) – 0:2 (0:1)

Голи: Бусько, 45; Загорулько, 89

«Зірка» (стартовий склад): Зеленський, Сафронов, Хорольський, Авер’янов, Кондраков, Збунь (кап.), Маткобожик, Виздрик, Нерубенко, Дугієнко, Беляєв. В.о. головного тренера: Андрій Горбань

«Рух»: Ільющенков (кап.), Заставний, Дуць, Лобай, Бусько, Копина, Брікнер (Чепелюк, 90+1), Ляшенко (Ременюк, 37), Русин (Г.Баранець, 63), Козак (Грисьо, 73), Батальський (Загорулько, 55). Головний тренер: Юрій Вірт

11 тур, 30.09.2018. Кропивницький, стадіон «Зірка». Арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)

На цю перемогу прихильники «Руху» дуже довго чекали. І нарешті, в 11-му турі, у графі «виграші» турнірної таблиці замість набридливого нуля з’явилася одиничка. Так, винниківська команда вже вигравала цього сезону – проте звитяга над харківською «Коброю» (2:1) офіційною так і не стала, адже слобожанці знялися зі змагань Першої ліги, тому всі поєдинки за їх участі анулювали. А цього разу вийшла повноцінна перемога, яка додасть і вболівальникам, і футболістам, і керівництву «рухівського» клубу значну порцію оптимізму.

Вже з того, що «рухівці» розпочали гру агресивно та зосереджено, можна було зробити висновок, що налаштовані вони максимально. Простріли Андрія Буська, пристрілка головою Ігоря Дуця, удари та розгортання комбінацій Ростислава Русина, дальні постріли Іван Брікнера та інші креативні дії футболістів гостей до перерви – все це створювало загальну ауру переваги винниківського колективу. Подекуди складалося враження, що це «Рух» грає вдома, а «Зірка» на виїзді.

Серед моментів кропивницької команди до перерви можна згадати лише помилку захисту, після чого Олександр Ільющенков вибив м’яч на кутовий, більш-менш небезпечний момент після подачі цього стандарту та ще одна спроба удару з-за меж штрафного майданчика. Решта цікавих подій матчу виникали винятково на половині поля господарів.

На 34-ій хвилині Андрій Ляшенко виривався вперед, маючи нагоду вийти сам-на-сам із голкіпером суперників, однак у зіткненні із захисником «Зірки» опинився на газоні. Арбітр із Кам’янського Денис Резніков порушення правил не побачив, але футболіст винниківської команди отримав серйозне ушкодження – травму коліна. Детальніше на запитання про її характер дасть відповідь повноцінне медичне обстеження вже після приїзду додому.

Проте на перерву команди пішли все ж за переваги «рухівців». І це було справедливо, зважаючи на ту кількість атак, яку гості накочували на ворота суперників із Кропивницького. Гольову передачу Андрій Ременюк, котрий, вийшовши на заміну, активно діяв на правому фланзі, й Андрій Бусько опинився на забійній позиції та влучив у рамку – 0:1.

У другому таймі стиль гри змінився не так уже й суттєво. Хіба що підопічні Юрія Вірта заграли більше за результатом. Але це не заважало їм і в подальшому володіти перевагою та розігрувати цікаві комбінації – щоправда, бракувало гостроти у завершальних стадіях атак. Господарі пробували змінити неприємну для себе ситуацію, проте за винятком декількох ігрових моментів «рухівці» не дозволяли їм особливо розгулятися поблизу володінь капітана Олександра Ільющенкова.

Апогеєм активніших дій команди з Винників стали останні хвилин зустрічі. Спочатку удар Артура Загорулька відбив воротар кропивницької команди Микита Зеленьский. Але вже наступна атака «Руху» виявилася результативною – той же Загорулько скористався хорошою розрізною передачею від Юрія Копини та реалізував слушну нагоду для взяття воріт. 2:0 – заслужена перемога винниківської команди.

Такий підсумок поєдинку надасть чималу порцію оптимізму, однак не варто забувати, що знекровлена й омолоджена «Зірка» – не той опонент, перемога над яким може дозволити «рухівцям» «літати у хмарах». А ось уже наступний поєдинок проти харківського «Металіста 1925» мав би дати відповіді на багато запитань. Харків’ян прийматимемо в суботу, 6-го жовтня.